Xiaomi Redmi Note 9 (XM-RDMNT9) Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 7

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Salim AVCI

Ben 2 yıldır Xiaomi kullanıcısıyım ve çok şükür telefonum hala saat gibi tıkır tıkır (redmi note 5 ) şimdi de anneme aldık (redmi note 9)ömürlük olsun oğlum dedi parasının kıymetini bildiği için ve tereddüt etmeden Xiaomi aldık hangi telefonu alsam diye tereddütte kalıyorsanız ve bu marka telefonlara bakıyorsanız tereddüt etmeden alabilirsiniz

Emre ÇELİK

Gayet başarılı. Fiyat performans ürünü. Alalı yaklaşık sekiz ay oldu Sadece iki kere aramalarda karşı tarafdan ses gelmeme problemi oldu, o zaman ses aparlöre verildiği zaman geliyordu. Fabrika ayarlarına dönerek sorunu giderdim.

Gökhan OKAN

Babama aldık. Öyle çok pahalı birşey yerine sorunsuz çok kaliteli akıllı kamera ile torun fotoğrafları çekmesi, hafızasıyla sorun yaşamadan telefonumun hafızayı boşalt demediği ve 2 günde bir şarj ettiği için sorunsuz gayet ideal bir telefon. Ekranı büyük yazı karakteri istediğin gibi ayarla

Seda KARA

Oyunlari rahatlıkla kaldırıyor.burada altyapısı sağlam oyunlar dahil.urun piyasa şartlarında en uygun telefonlardan biri.dokunmatik ekran ekran koyuculu dahi mükemmel.suana kadar en ufak şikayetim olmadi.Apple i geçecek Xiaomi iddia ediyorum.kafa kafaya zaten sanki kamera işini biraz daha bir tık daha öteye götürebilir.

Ramazan KURT

Ürünü babama satın aldım işlemci kamera batarya gayet yeterli özellikle bataryası uzun süre gidiyor ve kamerası muhteşem kendim samsung galaxy a70 kullanıyorum renk tonu olarak xiaominin kamerasını daha çok beğendim diyebilirim. Fiyat performans ürünü tavsiye ederim.

Adem AYDIN

Güzel ürün. Batarya bitmek bilmiyor. Oyun oynamadım. Sadece iş için kullanıyor un hızı gayet güzel, hiç tıkanmadı. Fotoğraf kalitesi mükemmel. Görüntülü konuşma mükemmel. Oyun için almak isteyenlere yardımcı olamayacağım ancak telefon ve İnternet işlemleri olarak harika diyebilirim.

İrfan BEYLEN

Ön yargılı alamama rağmen beni utandırdı. Fiyat performans olarak çok çok iyi. Bir daha asla bu segmentte SAMSUNG almam. 3 tane Samsung kullandık. 3 ü de 2. seneyi doldurmadan mevta oldu. O kadar resim dosya yüklememe rağmen Xiaomi de donma, kasma vs. yaşamadım. İşlemcisi hızlı. Kendi has özellikleri çok iyi. Bu fiyatlara başka ürüne gerek yok. Hatta fazla para verip te başka ürün almaya gerek yok.