Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 7

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Abdullah OZGAN

Abdullah OZGAN

Aklınızda soru varsa buyrun okuyun.
Oncelikle, süpürgeden oldukça memnun kaldık. Bu modeli tercih etmemizdeki sebep haritalama yapması ve harita kaydetmesi , mop yapmasi idi.
***KARGO , oldukça iyi taşınmıştı. Ve urun sipariş verdikten iki gün sonra kargolandi, fakat haftasonu araya girince 4 gün sonra elimize ulaştı.
***KURULUM , yaparken suanki güncelleme ile artık Türkiye seçilmesi yapılabiliyor zaten farklı bir ülke seçince tanımlamıyor.
***ILK KULLANIM da ise sürekli kullanacağınız odaların kapısını açarak ilk once bir harita çıkarmasına izin verin “kenarları süpür ” komutunu işaretleyerek bunu yapabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra makine şarj istasyonuna gero dönüyor ve bu işlemden sonra istediğiniz odayı haritadan seçip süpürebilirsiniz. Isterseniz 1 metre yeri dahi işaretleyip sadece orayı temizleyebilirsiniz de.
PERFORMANS ise oldukça güzel bence evin kirlenmesini engelliyor sürekli mis gibi halılarda da oldukça iyi iş çıkarıyor. Haliya yapışmış Sac tüy vs topluyor. Şarj performansı da kötü değil bitse dahi gidip şarj oluyor ve temizliğe kaldığı yerden devam ediyor. MOP ise çoğu kişi tarafından beğenilmemiş ama ben ondan da çok memnun gayet güzel siliyor fayanslarımi çok güzel.parlatti hatta kendim sildiğimde daha sulu kalıyordu silme izi kalıyordu hiç öyle bir şey olmuyor.
*** halılarda püskül varsa takılıyor biz de sökmeyi düşündük perdeler uzunsa duvar gibi algılayıp kenarı süpürmuyor ben topluyorum o zaman sorun kalmıyor.
*** bunun dışında makine iş yükünü oldukça azaltıyor ve verilen para helâl biz çok sevdik eşim adını arkadaş cinli olduğu için Kemal sunal filmine ithafen shogun koydu artık evin bir üyesi umarım yorum işinize yarar.

Uğur KAYNAK

Uğur KAYNAK

Ürünü asla Wi-Fi ile telefonuma bağlayamıyorum. Manuel modda çalıştırabiliyorum sadece. Bu şekilde hayalini kurduğum git şurayı temizle git burayı temizle komutlarımı yapamıyorum.

Bora GÜREL

Bora GÜREL

Hızlı kargolama ve güzel paketlenmiş bir şekilde gönderim yapıldı.Satınalma sonrasında da sistemsel destek konusunda son derece profesyonel bir ekip olduklarını kanıtlamışlardır her şey için teşekkürler.

Utku YILDIZ

Utku YILDIZ

Daha önce almadığıma pişmanım gerçekten çok işe yarıyor arkadaşlar her defasında topladığı toza inanamayacaksınız .

Selin TUNCA

Selin TUNCA

Çok kaliteli bir ürün çekim gücü çok iyi yerde hiçbir şey bırakmıyor evde köpeğim var tüylerini çok güzel topluyor.

Cem KUNDUZ

Cem KUNDUZ

Ürün güzel ancak türkçe kullanım kılavuzu ve genpa garantili denilmesine rağmen genpaya ulaşabileceğim hiçbir bilgi telefon yok

Eda EKİZ

Eda EKİZ

1 ay oldu düzenli olarak kullanıyorum süpürmesinden çok memnunum. Başta haritalama da ve kurulumda biraz zorlansam da videoları izleyerek başardım. Silmesini çok tercih etmiyorum çok temiz gelmiyor ama süpürmesi şahane keşke daha önce alsaymışım diyorum. Aldığımdan beri normal süpürme makinesini açmadım.