Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 9

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Melike ÖZMEN

Memnunum. Cihazı teslim aldığımda şarjı %87 seviyesindeydi, sekiz gündür kullanıyorum ve şuan şarjım %48 seviyesinde. Pil süresi ve görsel olarak gayet tatmin edici.

Zuhal ÇAĞIL

Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum son güncellemeye kadar çok memnundum ama güncelleme geldikten sonra yazılar Çince oldu ve düzeltemiyorum. Uygulamalar da karıştı tamamen nedenini çözemedim

Burak TURAN

İlkdefa akıllı bileklik aldım günlük kullanım için gayet yeterli şarjıda iyi gidiyor ben uyku takip modunu açtım mi fit uygulamasından takip ediliyor bu arada bilmeyenlere duvar kağıtlarıda mevcut ayrıca kendi resimlerinizdende yapabiliyorsunuz bir günün sonunda şarjı 92 kaldı okadar kurcalamama rağmen bildirimler mesajlarda özellikle okuyabilme olsun müzik değiştirme olsun gaayet iyi arama cevaplama yok reddetme var öyle telefon gibi hergün şarja takmayada gerek yok neredeyse akıllı saat gibi bileklik kaliteli olduğunu hissettiriyor xiaomi hem kaliteli hem ucuz düşünenlere tavsiye ederim.

Tayyip ŞİMŞEK

Türkçe dil desteği yok. Global versiyon bilginiz olsun.

Ahmet MERT

Merhaba…Açıkçası ürünü alırken çok tedirgindim. Çok araştırdım en sonunda buradaki ürüne karar verdim. Gece saat 2 de siparişi verdim ve sabah 11 de evime geldi. Evime gelen en hızlı ürün kargosu oldu bu da Ürünü kullanmadan önce herkes şarj ediyor ve öyle kullanıyor. Bu yanlış bence. Ben ürünü aldığımda %52 falandı galiba şarjı, ben saati kurcaladım sürekli. Ayarıydı şuyuydu buyuydu derken şarjı 0’a inene kadar kullandım. Yaklaşık şarjı 5 gün gitti o şekilde ve kapandı. Daha sonra şarjı fulledim, şu an şarjı %49. Bilekliği 16 gün önce şarj ettiğim ve şu an 49’da, gerisini siz düşünün. Bir defa bileklikle duşa girdim denemek için, su da geçirmiyor bunu da test etmiş oldum.

Berat AYDIN

Oldukça şık, sade ve fonksiyonel bir ürün. Eşim ve kendim için dün sipariş ettik bugün ulaştı. Şu an şarj ediyorlar ama bir yandan kendi bilekliğimi eşleştirdim. Bir güncelleme yaptı ve ürün otomatik olarak Türkçe oldu. İlk izlenim oldukça iyi oldu. Günlük yürüyüşleri ve kalp atışlarının takip özelliği istediğim özelliklerdi ama uyku takibi özelliği sonradan öğrendiğim bir güzellik oldu. Su geçirmemesi de benim gibi duşta veya denizde saati çıkarmayanlar için çok faydalı bir özellik. Bir süre kullandıktan sonra da ilave görüşlerimi aktarmak isterim. Ben de pek çok video seyrettikten ve okuduktan sonra satın aldım. Şimdilik sahip olduğu özelliklerin bana yeteceğini düşünüyorum. İnceleme yazılarında aktarıldığı gibi aslında bir bileklikten çok akıllı bir saat sahibi oluyorsunuz. Aynı segmentte bu fiyat aralığındaki ürünlere göre şarjının uzun gitmesi sanıyorum en büyük artısı. Alacak olan arkadaşlara şimdiden iyi günlerde, sağlıkla kullanmalarını diliyorum. İyi günler.

Halil İbrahim KAYA

Bence fiyatına göre çok iyi bir ürün. Türkçe dil seçeneği yok ama zaten roman okumuyoruz altı üstü 3-5 kelimelik ekranı var. Su geçirmezliğini test etmedim henüz. Bir problem yaşarsam yorumu güncellerim. Bileğe tam uyumlu, hiçbir programında bir sorun yaşamıyorum. Gayet de şık duruyor. Takım elbiseyle bile takılır hava katar.

İsmail ŞENOL

Bileğim ince olmasına rağmen duruşu rahatsız etmiyor. Özellikle spor yaparken ve bisiklet sürerken çok işime yarıyor ve Türkçe dil desteği olması da güzel. Görüntü kalitesi gibi özellikleri de gayet başarılı. Şarjı gerçekten çok dayanıklı. Uygun fiyatlı, işe yarayan ve kaliteli bir ürün.

Latife ERDEM

An itibariyle son güncellemeyle Türkçe dil ve karakter desteği de geldi. Almayı düşünenler bu güncel yorumu da göze alsınlar. Bu arada aylardır kullanıyorum memnunum.