Xiaomi Mi Air Purifier 3H Hava Temizleyici Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 7

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Yusuf ALEMDAR

Burun etlerim geceeleri uyurken şişiyor sabahları baş ağrısı ve yorgunlukla kalkıyordum. Tam 1,5 yıl boyunca KBB , Nöroloji ve Fizyoterapist arasında mekik dokudum.
Tüm alerji testleri yapıldı, burun etlerinin küçülmesi için alerji ilaçlarıda kullandım. En son radyofrekans ile küçültme tavsiye edildi son silah olarak Xiaomi’ yi aldım ve geceleri inanılmaz rahat ettim artık burun etlerim şişmiyor sabahları tertemiz bir hava ve zindelik ile uyanıyorum.
Ailem odaya girdiklerinde ki hava kalitesini hissedince kendileri de yatak odalarına PRO versiyonunu aldık çok memnunuz.

Halil DEMİRBAŞ

Ürün boyut olarak tahminimden büyük ama olumsuz bir durum değil ne kadar büyük onkadar işlevsel ayrıca tasarımı da çok hoş kurulumu da çok ama çok kolay
Önce 1.kademede çalıltırdım 1 saat ardından denemek için 2. Ve 3. Kademede de çalıştırdım gerçekten içerdeki temiz havayı hissediyorsunuz benim alerjik rinit rahatsızlıgım var sürekli burnum tıkanıyoe o nedenle aldım dağlık böşgede kapıdağ yarımadası yaşamama ragmen kısın cam acamıyoruz fazla kaloriferde kömürlü oldugundan rahatsız bogucu hava oluyordu artık inş olmaz tavsiyem alacaklara yatmadan önce 10-15 dk 3.kademede calıstırın içerdeki havanın değiştiğini hissedeceksiniz fazlasıyla ardından gece moduna alın ayrıca denemek için deodprant sıktım 10sn geçmeden algıladı hemen içine çekti resimdede deodprant sıktıktan sonraki hava kalitesini görüyorsunuz bence cok faydalı rahat uyumamı da sağlarsa inşallah tadından yenmez alacaklara kesinlikle tavsiye ederim inanın bu fiyata değer ayrıca dolar kuru vs den dolayı da filtre de alacağım yedekte dursun belki hb beşki yurtdısından alacağım tam karar vermedim daha

Mahir KILIÇ

Hızlı Kargo oldu. Beklenenden hızlı geldi.
Ürün düzgün çalışıyor. Toz alerjisi olanlar ve evde kedi, köpek bakanlar için faydalı olur. Deodorant sıkınca örneğin hemen devreye giriyor. Uyku modu 32 dB civarında.

Yiğit Can YALÇIN

Pro modeli indirime girdiğinde almaya karar vermiştik, ancak bu modelde HEPA filtresi olduğu için daha pahalı da olsa bunu tercih ettik.

Mehmet Şükrü ÖZEN

Ürün gayet güzel, benim ihtiyacımı karşıladı. Peki nedir benim ihtiyacım? Ben alerjik rinit ve kronik sinüzitle uğraşan bir insanım, dolayısıyla üründen beklentim de hem ev akarlarını hem de camı açtığımda ne giriyorsa hepsini midesine indirmesi ve benim güzel bir uyku uyumamı sağlaması. Son 4 gecenin 3’ünde ürün çalışırken uyudum ve gece uykum bölünmedi. Ayrıca sabah burnum tıkanmamış şekilde uyandım. Demek ki işini yapıyor. Ancak öyle gözle görülür bir etkisi yok evin içinde. Bir fırın ya da buzdolabı değil sonuçta. Şimdilik tek başına yaşıyan, sügara içmeyen, düzenli de temizlik yapan bir insanım. Dolayısıyla ürünü çalıştırdığımda bile temizlik oranı 001’di. Bu sebepten evin havası değişti diyemeyeceğim. Ama uykularımın kalitesi kesinlikle yükseldi.

Osman KAYA

Hangi odada denersek deneyelim, o odanın havasını değiştiriyor, fresh hale getiriyor. Toza alerjisi olanlar düşünmeden alsın. Farkı hissedeceksiniz.

Kaan AFACAN

Antalya’da yaşıyorum, kendimi bildim bileli allerjik rinit rahatsızlığım var. Ürün dün elime ulaştı. İlk defa burun spreyi kullanmadan rahat bir uyku uyudum ve sabah kalktığımda burun tıkanıklığı yaşamadım. Hem estetik hem de işlevsel olarak güzel bir ürün, fiyat/fayda dengesi yönünden emsallerine göre avantajlı.