Xiaomi G10 Şarjlı Süpürge Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Meltem KAYAOĞLU

Bu fiyata bu performans sebebiyle tam puanı hakettiğini düşünüyorum. Yeni çıkan bir ürün olduğu için çok fazla değerlendirme yazısı, videosu yok. Ürün G9’un güncellenmiş versiyonu olarak değerlendirilebilir. Aynı Dyson V11’deki gibi LED ekranı var ve çok şık. Normalde bu dikey süpürgeler tetiğe bastıkça çalışır durumda ancak bu üründe kilit tuşuyla bir kere bastığınızda tekrar basana kadar çalışabiliyor. Ayrıca otomatik modu var ve zeminden halıya geçtiğini algılayıp daha yüksek çekiş gücüne geçiş yapıyor. Ek olarak Dyson benzeri metal bir filtreye sahip. Bu da demek oluyor ki pazar kurucusu Dyson’a en yakın temizliği yapan ürün budur diyebilirim.

Eksileri:
-Dyson kullanan biri bu ürünü ağır bulabilir. Aralarında yaklaşık 1 kg fark var.
-Değişebilir pil olması güzel ancak yedek pil şu an hiçbir yerde yok.
-Halı üzerinde çalışır halde sabit tutunca alet kendini korumaya alıp duruyor.

Artıları:
-Bu ürün bu fiyata oldukça makul.
-Emiş gücü rakiplerine kıyasla çok yüksek.
-Malzeme kalitesi yüksek ve görselliği çok hoş.
-Ağır olmasının temel sebebi pil kapasitesinin yüksekliği. Yine bu fiyata yakın alacağınız Dyson V8’e kıyasla 2 kat ve üstü iş yapar.
-Değişebilir pil

Damla AKSU

Sözde çok iyi çektiği söylenen bir markanın vantuz model süpürgesinden sonra bu cihazı aldık, çok araştırma yaptım dyson la özellikle her detayını kıyasladım, kesinlikle tercihimden çok memnunum. Jack russell cinsi bir köpeğimiz var evdeki koltuklardaki hatta yatağımızdaki köpek tüyü problemleri artık bitti, çok kolay kullanılan temizliği çok iyi olan ve oldukça sessiz çalışan bir ürün. Etrafımda kim süpürgenin s sini kullansa ona xiaomi g10 diyorum, para kolay kazanılmıyor yazık günah başka markalara ismi var diye 2 katı para ödemeyin