Vestel Yıldız S8500 Y Şarjlı Süpürge Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 3

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Sema KARACA

Sema KARACA

Ürün akranlarına göre gayet başarılı. Birinci kademe çekiş gücü şarjlı süpürgeler için ortalama seviyede. İkinci kademesi ise bence harika. Neredeyse normal büyüklükteki kablolu elektrikli süpürgeler gibi çekiyor. Çok memnun kaldım. Yaklaşık 110mt2 evi çok derinlemesine temizliğe girmeden 15dakika boyunca ikinci seviyesinde bizzat süpürdüm. Farklı şarjlı süpürgeleri de deneme fırsatım olduğundan kıyaslama yapabildim. Performansı hoşuma gitti. Bİrinci kademede ise çok rahat 1 saat kullanabilirsiniz. Tabi ki kullandıkça ve şarj etme alışkanlıklarınıza göre pil süresi kısalacaktır. Kısacası gönül rahatlığıyla alınabilecek bir ürün. Ancak şunu belirtmek isterim ki, standart anadolu ailesi ev hanımı olarak kalabalık bir aileniz varsa, yoğunluktan dolayı temizliğe ayırdığınız zaman kısıtlıysa ve temizliği dip bucak bastıra bastıra,döne döne yapmadan içinize sinmiyorsa, bu ürün ve benzerlerini almanız sizi tatmin etmeyecektir. Çünkü birinci kademesi çok ciddi bir çekim gücüne sahip değil. İkinci kademesi çok güzel çekiyor ancak temizlik alışkanlığınız size zaman kaybettireceğinden 10 15 dakika sonra işiniz yarım kalır. Tekrar şarja takıp, bekledikten sonra devam edecek vaktim yok.Tek seferde halletmem lazım,başka işlerim aksar diyorsanız ürünü beğenmeme ihtimaliniz yüksek. Annemiz tam olarak bu sorunu yaşadı ve kendisini ikna edemediğimizden ürünü iade etmek zorunda kaldık.

Büşra ALTINAY

Büşra ALTINAY

Ürün beklentimi karşıladı küçük çocuğunuz varsa günlük kullanım için kurtarıcı. Biraz kolu ağrıtıyor ama sorun yok temizlesin yeter. Şimdilik güzel her şey 3 gündür kullanıyorum memnunum.

Özge UĞURLU

Özge UĞURLU

Urun gercekten cok guzel ve kaliteli malzemeden uretilmis. Goruntusu hos calismasi guzel. Tek eksi yani sarj kablosunun aski aparatina entegre olmamasi. Aski aparatindan alirken kablosunu cikarmak zorunda kaliyorsunuz sonra geri takiyorsunuz. Tek eksi yani bu. Onun disinda gayet guzel ikinci kademede cekis gucu bu tip urunler icin fena degil. Urunu siparis ettigim gun korgolandi ve ertesi gunde elime ulasti.