Vestel Venüs Z20 Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları

Vestel Venüs Z20 Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları

Vestel Venüs Z20 Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları

Vestel Venüs Z20 Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları / Şikayetleri

Vestel Venüs Z20 Cep Telefonu hakkında alt kısımdan yorumları okuyabilir, kullanıcısıysanız yorum yapabilir veya Vestel Venüs Z20 Cep Telefonu hakkında şikayetlerinizi diğer kullanıcılarında görmesi için yazabilirsiniz.

Ürünü beğendin mi?

0 / 0

Bir cevap yazın 2

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Mevlüt AKINCI

Mevlüt AKINCI

Telefonu ilk çıktığından beri kullanıyorum diyebilirim. Fiyatına göre oldukça başarılı. Kasma sorunu yok. İlk kullanmaya başladığımda telefon kılıfı kullanmıyordum ve bu yüzden düşürüp arka cam kapağını çatlattım. Telefon elden çok kolay kayıyor. Bu yüzden telefon kılıfı kullanın.

Tayfun HANDAR

Tayfun HANDAR

2 yıldır kullanıyorum. Harika bir telefon. Cam kasa olmasına rağmen cebimden düşürdüm ve sadece iz oldu. Kırılma çatlama, patlama olmadı. Görünümü çok güzel Elin Gavuruna para yedirmeyin. En azından Yerli oranı çok yüksek. Negatif tarafları ise: ben Karaman’dayım Karaman’da ki servis bir işe yaramaz.
Yedek parça bulundurmuyor ola ki sorun çıktı yandın. Yani kocaman fakrika servisin b..k una kaybediyor. Tasarımda ki tek negatif durum ise Yan tarafta ki tuşlar birbirine çok yakın. Kulllanışlı değil.