Vestel 58U9500 58″ 147 Ekran Televizyon Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 2

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Hüseyin AVCI

Hüseyin AVCI

1-Kanal gecisi 2-3 sn arasi. Cildirtacak kadar degil
2- Avm de kendi tv mi taniyamadim vermisler 4 k yi. Hep oyle olacak saniyorsunuz. Oyle degil… Ve eminimki hangi.markayi alsaniz eve geldiginizde aynisi olacak.. magazadaki goruntuleri unutun.
3- 3 metre uzaktan az mesafeniz var ise 49 veya 50 inc alıp samsung veya lg ye yonelebilirsiniz illa marka denemek istiyorsaniz ama bence gerek yok.
4- Ekran buyudukce detaylar belirginlesiyor ve bu sebeple geneli dusuk kalitede izledigimiz yayinlar yuzunden seyir zevkimiz bozuluyor. Ideal olcuden sasmayin. 50 yi alan 55 ide alir demeyin yakindan buyuk ekran izlemek iyi degil emin olun
5- Ekran yansitma var. Cocuk icin alanlar. Cocuk telefona gomulmesin tv den izlesin diyenler. Vestel is goruyor bu konuda. Fazla para riske atmayin. Firlatacagi bir oyuncaga bakiyor….
6- bu kadar detayli yaziyorum cunku 2 ay arastirdim.benim gibi arastirmayla vakit harcamayin diye yaziyorum. Cok para vermeyin.
7- Grundig te baktim. Eski alman mali sanmayin. Arcelik var arka planda. Ve mat panel…
8- Kolay para kazananlar yorumumu dikkate almasin

Mert ÖZDEMİR

Mert ÖZDEMİR

Ürünüm çok hızlı geldi ertesi gün yetkili servisle beraber kurulumu yapıldı. Servis gayet ilgiliydi duvara monte ettirdim ölçüp biçip istediğim şekilde tamamlandı. Büyüklüğü de ideal görüntü kaliteside gayet güzel uygun fiyat ve kalite