Vestel 50UA9600 50″ 127 Ekran Televizyon Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 4

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Güray YAVUZ

Güray YAVUZ

Ürün android smart tv. Sesli komut kumandasi ile birlikte geldi. Kurulumu vestel servisi ucrersiz yapıyor. İster duvara ister ayakli olarak. Tv de google chrome yüklenmiyor. Lisansi yok. Sesli komut o kadar da kullanışlı değil, kumandaya konuşana kadar düğmeye basabilirsiniz. Onun disinda tv kanallari siralanamiyor. Favori kanal listesi yapmak lazim. Apk vs yuklenmesi olmuyor. Izin vermiyor sistem. Bunları düşünerek alın. Görüntü kalitesi normal. 4k yayın olmadığı icin hd tv den farki yok.

Fatih DEMİRELİ

Fatih DEMİRELİ

Ürünü alacaklar hiç düşünmeden alabilir
3-4 televizyon arasında en uygun fiyatlı olani aldım pişman değilim
2-3 bin TL fazla vermeye gerek yok

Ürün gayet güzel
Sesli kumanda almanıza gerek yok kumandanın üzerinde sesli komut tuşu var
Kanal geçişleri 2-3 saniye
Wifi bağlantısı sorunsuz YouTube Netflix vs geçişler hızlı bence bu fiyata bu ürün mükemmel
Üstelik yerli firmamız

Ürünü salı günü akşam sipariş verdim
Perşembe akşam elime ulaştı
Cumartesi Vestel yetkili servisi kurulumunu yapti

Selim ARIKAN

Selim ARIKAN

herkese merhaba, diğer android tvlere bakarak, fiyatı uygun olduğu için aldım. sesli komut özelliği var ama kumandasında yok, manasız olmuş… android işletim sistemi mi boxtan daha iyi değil, hatta performans olarak kötü diyebilirim… 1,5 gb ramli olduğunu başka forumlardan okuyarak öğrendim, boş alan olarak da -sistem dosyaları hariç- 4 gblık bir alanı var… yani 8 gblık bir dahili hafızası var. uzun vadede yetersiz kalacağına inanıyorum. ayakları plastik, oldukça kalitesiz duruyor. çerçeve geniş rahatsız ediyor demişler ama beni çok rahatsız ettiğini söyleyemeyeceğim… sesi oldukça kötü, built-in hoparlörler yetersiz. harici soundbar/ses sistemi ile kullanılması gerekecek. bütçeniz bunun 2000 tl üstüne yetiyorsa, alternatifleri değerlendirmek mantıklı olabilir.. umarım faydalı olmuştur.

Furkan MERİÇ

Furkan MERİÇ

Ürün vestel servisi tarafından getirilip ücretsiz montajı yapıldı. içinde akıllı kumandası da mevcut. ürün 1 hafta içerisinde geldi.