Tefal SV8054 E0 Express Kazanlı Ütü Kullanıcı Yorumları

Tefal SV8054 E0 Express Kazanlı Ütü Kullanıcı Yorumları

Tefal SV8054 E0 Express Kullanıcı Yorumları / Şikayetleri

Tefal SV8054 E0 Express hakkında alt kısımdan yorumları okuyabilir, kullanıcısıysanız yorum yapabilir veya Tefal SV8054 E0 Express hakkında şikayetlerinizi diğer kullanıcılarında görmesi için yazabilirsiniz.

Ürünü beğendin mi?

7 / 0

Bir cevap yazın 9

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Esra HASAN

Kontrolleri sağladığımda bir çizik veya ezik yoktu. Kolileme ise normaldi. Birkere kullandım çalışıyormu diye bakmak için bir sorun yoktu. Teşekkür ederim, ben beğendim.

Hilal BAYSAL

ütüyü inceledim almaya karar verdim almadan önce yorumlarına baktım. yorumu okuyunca tereddüt ettim 2 hafta boyunca alıp almama arasında git-gel yaşadım. sonunda ütüyü almaya karar verdim ve çok memnun kaldım. yorumu dikkate almayıp mantığımla karar verdiğim için mutluyum, kesinlikle tavsiye ederim, zevkle ütü yapıyorum.

Sevda AYKUT

Paketlemesi falan gayet sağlam geldi. Kargosu da 2 gün içinde elimdeydi. Göründüğü gibi bir ürün. Cok hantal bir ağırlığı yok. Henüz kullanmadım. Kullandıktan sorma yorumu güncellicem

Altuğ SABANCI

Ürün 1 gün gecikmeli geldi bu kargodan dolayı oldugu icin bu sekilde ütüye gelirsek gayet iyi kutulanmış özenli sekilde gönderilmiştir. Fakat buhar basıncı eski tip kazanlı buharlı ütülerden az fakat muadilleri arasında eksiği yoktur. Pahalı ürün alacağınıza bunu alabilirsiniz. Ev tipi icin uygundur. Gayet kullanışlı ve hızlı ısınıyor.

Eylül ŞİMŞEK

Ütünün nasıl kullanıldğını bilmeden , insanları boş yere germekten başka bir işe yaramayan yorumlar yapılmış burada. Ürünü sadece normal modda kullandık bugün ve yetti de arttı bile. 4 farklı buhar modu var . eco-normal-dikey- max . Ve bu dört modu kullanabileceğiniz iki yöntem var. Yani 8 farklı şekilde buhar çıkaran bir ütü. Çok hassas kumaşlar için dikey mod yapmışlar. Yani elbisenizi askısına asıp buharla kırışıklıkları giderebiliyorsunuz. Ütünün ağırlığı da iyi. Kilit modu var , istediğiniz yere kolayca taşıyabiliyorsunuz. Su haznesi çıkarılıyor ve o da gayet pratik. Suyu kazandan çekerken çıkardığı ses de gayet kabul edilebilir. Bu fiyata bu ütüye bir yıldız vermek çok ayıp. 5 yıl önce daha pahalıya aldığım kazanlı ütüden daha memnun kaldık. Fiyatının üstünde bir performansı var. Lütfen şu ortamlarda yaptığınız yorumlara hem tüketici hem satıcılar için dikkat edin.

Aycan KARACA

Ütü güzel fakat bir evtipi kazanlı ütü ayarında değil, yani ev tipi ütüye su tankı konmuş. Buhar basıncı güzel her buhar düğmesine basınca ses çıkıyor. Kendi sınıfında (sv serisi ) gayet güzel ama bir (gv serisi ) gibi durmaksızın buhar bermiyor.

İpek USTABAŞI

Ürün çok güzel. indirim zamanı aldığım için gayet uyguna geldi. paketleme den ve teslimatdan memnun kaldım. Ürün gelir gelmez denedim. Buhar gücü güzel.kazani 1.8 ile yeterli. söylendiği gibi 2 dk içerisinde hemen ısındı. İlk buhar gelirken ses geldi ve geç geldi..tabi korktum ama sonrasında normal olarak buhar akışı geldi. kuvvetliydi. ürünün tutma yerinin altındaki düğme ile buhar çıkışı sağlanıyor. İlk başta sürekli tutmak beni yorarmi demiştim ama öyle olmadı. Buhar gücü gayet ii. çabucak eşyaların utulenmesini sağladı. Bu Kazanlı ütü alacaklar yanlız şunu bilmeliler normal utuden farklı olarak ütüyü ayrıca dik koyamiyorsunuz aparati aracılığı ile veya kazanın üstüne koyabilirsiniz.. Bende eski normal utuden dolayı el alışkanlığından eşyaları utulerken diğer tarafını çevirdikçe ütü yu kenara dik koyuyordum. Bunda aparat veya kazan üstüne koyabilirsiniz. buna da zamanla el alışkanlığı kazanacağına eminim..

Nesrin KOCA

Harika buhar basıncı yüksek tavsiye ederim

İpek AYDIN

Hızlı ve iyi paketlenmiş geldi. İlk kez buhar kazanlı ütü kullandığımdan alışana kadar biraz zaman geçiyor ama sonrasında dönüp bakınca kesinlikle eski ütüye göre yarı sürede bitirmişim dedim.