Samsung WW10N644RBW/AH Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 3

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Fehmi ÖZEL

Fehmi ÖZEL

Super bir ürün yalniz su almadi biraz sesli ayarliyorum 1saat 30 dakika diyor arkamı döndüğümde 3saat 30 dakikaya cikiyor nasil oldugunu henuz anlayamadım ama telefon ve televizyonla gayet iyi anladiyorlar, akilli makine nede olsa diye simdilik ses cikarmiyorum kullandikca o bana bende ona alisacak gibiyiz , tavsiye ederim hizli satis hizli servis o kadar hizli olduki taksit yaptirmayi dahi unutmuşum , alan hayrini gorsun gule gule kullansın

Hasan CEYLAN

Hasan CEYLAN

Makine güzel. Smartthings bağlantısıda gayet güzel işe yarıyor. Su alırken çıkardığı sesi saymazsak ses seviyeside güzel. Kurutma olayına ihtiyaç duymadığımdan bu modele yöneldim. Mağaza Gaziantep merkezliymiş alırken buna dikkat etmedim. Borusan lojistik ile daire içine kadar geldi. Lojistik firmasına tek eksi notum bilgilendirme konusunda zayıf oldukları onun dışında süreç hızlı ilerledi belirttikleri sürede geldi. Servis talebide zorlamadı oda kolay bir süreçti. İnternette lojistik ve servis ile ilgili kötü yorumları görünce insan tedirgin olabiliyor ancak herhangi bir sorun yaşanmadan tamamlandı alışverişim. İnşallah arızasız belasız uzun yıllar kullanırım.

Dilara EKİZ

Dilara EKİZ

Makine aşırı sessiz yıkıyor bazı yorumlarda su alırken çok ses yapıyor denilmiş ben hiç ses duymuyorum hatta bazen bu makineye bişeymi oldu acaba diyip bakıyorum yıkıyor oluyor 1400 devirde bile milim sallanma ses yok bayıldım. Önceki makinem boschtu bence samsung daha güzel yıkıyor suda bekletme özelliğine bayıldım hatta ilk denemem peluş banyo halılarım oldu suda bekleterek yıkadım ilk defa tüylerini böyle kabarık gördüm ben beğendim tavsiye ederim.