Samsung VR5000RM Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

Samsung VR5000RM Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

Samsung VR5000RM Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları / Şikayetleri

Samsung VR5000RM Robot Süpürge hakkında alt kısımdan yorumları okuyabilir, kullanıcısıysanız yorum yapabilir veya Samsung VR5000RM Robot Süpürge hakkında şikayetlerinizi diğer kullanıcılarında görmesi için yazabilirsiniz.

Ürünü beğendin mi?

6 / 3

Bir cevap yazın 5

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Yeter İRİNÇ

Yeter İRİNÇ

Gerçekten müthiş bir ürün herkesin alması gereken çalışan hanımlar için daha iyi bir ürün.

Sinem ÖKTEN

Sinem ÖKTEN

Malum meşhur olan robot süpürge markasının en düşük segmentli modeli var bir de bunu aldım. inanın bana bu çok kötü, Samsung kalitesi hiç yok. halının üzerine çıkamıyor, moop özelliği calismiyor. moop aparatını takınca halı da yada zeminde ilerleyemiyor, şarj yerine donemiyor. İzledim dikkatle 17 dakika da şarj istasyonuna döndü, paranıza yazık. meşhur markanın en düşük modelini alın geçin daha iyidir.

Çoşkun ÖZFALCI

Çoşkun ÖZFALCI

evinde evcil hayvan besleyen için çok güzel bir ürün fakat çok iyi bir temizlik beklemeyin biz alarm kurduk her gün biz evde yokken kendi çalışıp yerleri süpürüyor fakat en ince halının üstünden bile çıkamıyor evimiz 3+1 2 odanın yarısında batayja azaldı uyarısı verip şarj dolumu için yuvasına gidiyor. ayrıca paspas aparatı sürekli yere düşüyor

Hülya KINIK

Hülya KINIK

Ürün de haritalandırma var yok demiş bazıları ama iyice araştırın ürünü açıklamasında uzaktan başlatma kapatma özelliği bulunuyor kötü yorum yapıp elinize ne geçiyor anlamadım inanın bu yorumu insanları aydınlatmak için yapıyorum benzer ürünlere göre toz haznesi daha geniş kullanışlı su haznesi de büyük… aynı anda hem süpürüp siliyor. Halıları tabi ki de kaldırmamız gerekiyor kendimiz bile evin silerken halı ıslanmasın diye kenarlarını kaldırıp siliyoruz ürün gerçekten 4/4 bi ürün kusur aramak isteyene bulunur tabi ki birde ses desibeli normal süpürgeden daha az … iki işlevi aynı anda yapıyor fakat isterseniz sadece süpüredebiliyor. Samsung bayisi yakınsa kurulumu onlardan rica edebilirsiniz o konu da da yardımcı oluyorlar saolsunlar. Samsung gerçekten efsane bi iş çıkartmış görselde evimin 8. Süpürmesinde ki toza bakın yeterli bu aynı günde ki 8 . Manuel olarak ayrı çalıştırmanız da çok iyi diyelim şarjınız bitti kumandasıyla 3 moda kadar çalışıyor az orta turbo temizlik diye kullanabiliyorsunuz . Ürün halı da saçak varsa takılıyor hepsi takılıyor bu tobot süpürgelerin. Yorumlarınız yapın alanlar lütfen yorum yapılmayınca ürün beğenilmiyor gibi oluyor . Şimdi den elim ayağım oldu girmediği yer yok halı da izini çıkartıyor yapandan da bulandan da Allah razı olsun kızımla daha çok vakit geçiriyorum bu robot sayesinde iş yüküm yarı yarıya azaldı Teşekkürler SAMSUNG

Ayça KİNEŞ

Ayça KİNEŞ

Güzel bir temizlik çıkartıyor. Halıda geziyor diyenler halt etmiş. Benim halılarım yün halı olmasına karşı çok rahat bir şekilde gezip temizliyor. Ekstra ufonun bacaklarına bile çıkıyor. Haritalandırma istemiyor. Evi birkere gezmesi kâfi. Otomatik hafızaya alıyor. Ben çok memnunum iyiki de Samsung almışım diyorum..