Samsung Galaxy Tab A7 Sm-t500 Tablet Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 3

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Kenan ARSLAN

Kenan ARSLAN

İlk öncelikle ürün bu fiyata alabileceğiniz en iyi tablet.

Artıları:

+Bu ürünle aynı segmentte olanlar 10.1 inç iken bu 10.4 inç
+Android 10
+3 GB RAM (oyunlarda herhangi bir kasmayla karşılaşmıyorsunuz.)
+Şarj soketinin type C olması
+Samsung’un akıcı arayüzü ve kalitesi
+Rakiplerine göre çok iyi bir ekran çözünürlüğü
+ 32 GB hafıza yetmez diyenler için hafıza kartı girişi (1 TB a kadar)
+ 4 hoparlör (Aşırı iyi bir ses veriyor odada son ses ile yankı bile yaratıyor.)
+Dolby Atmos seçeneği (Dolby atmosu açınca aradaki kalite farkını anlıyorsunuz.)
+Batarya (30 dk boyunca YouTube dan video izlediğinizde şarjı %2 gidiyor)

Eksileri:
– 4 Gb ram ve 64 GB hafıza olsaydı çok daha iyi olurdu.
-Kamera kalitesi iyi değil. Zaten tabletten kamera performansı beklemek saçma olur fakat yine de rakiplerinden daha iyi olduğunu belirtmeliyim.
– Hızlı şarj aletiyle gelmemesi üzüyor. ( 5V 1.55A)
– Kulaklık çıkmıyor.

Ürünün eksileri çok fazla yok kesinlikle fiyat performans ürünü ben Galaxy Tab A ile arasında kalmıştım ama bunun daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Daha düşük fiyatlara 64 GB hafıza 4gb ramli tabletler de var.(Hometech, Vorcom, Casper vb.) Bunlardan Casper ve Hometech markalarını denedim fakat ram e aldanıp bunlardan almayın. Pubg de kasmalar yaşanıyor. Bütçenizi artırıp Galaxy Tab S6 Lite daha iyidir alabilirsiniz ama bütçeniz o kadar yoksa bu tablet kesinlikle en iyi tablet.

Murat ONAR

Murat ONAR

Ürün 3GB RAM 32GB mevcut kapasiteye sahip. Ayrıca hafızayı 1TB’a kadar arttırabilirsiniz. S pen desteği olmaması biraz üzücü ama harici bir kalem ile kullanabilirsiniz. Performans olarak orta ölçekli bir tablet.7000 mAh pil olması ayrıca tabletinizi uzun süre boyunca kullanabilmenizi sağlıyor. Eba’yı kullanabilirsiniz. Tablet aldıktan sonra kılıf ve ekran koruyucu da kesinlikle alın. Ekran olarak gayet güzel 2000×1200 px ekran çözünürlüğü bulunuyor. Kitap okumak için aldım gayet uygun uygulamaları kaldırıyor. Ses sistemi Dolby Atmos 4 hoparlör olması güzel. Evet bazı oyunları kasıyor (fortnite) gibi. Ancak işlemci hızı gayet güzel 8 çekirdek ve 10.0 Android mevcut. Microsoft office programları mevcut.

Latife ERDEM

Latife ERDEM

Tablet on numara beş yıldız ses süper görüntü kalitesi süper şarj süresi yogun kullanımda bir günden fazla gidiyor eba zoom youtube film görüntülü görüşme hiç birinde sıkıntı olmadı yaklaşık on gündür kullanıyoruz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz