Samsung AR9500T AR18TSHZHWK A++ 18000 BTU Inverter Klima Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 11

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Tekin KINIK

Tekin KINIK

kargo biraz geç gelsede güzel bir klima ücretsiz kurulum tereddütsüz alabilirsiniz

Abdullah PEHLİVAN

Abdullah PEHLİVAN

Teknik servis çok iyi teşekkür ederim.

Ramazan KARACAN

Ramazan KARACAN

Kargo firmasıyla çok sorun yaşadık hiç memnun kalmadım klimayı yeni kullanmaya başladık ama çok sesli olduğ
unu söyleyebilirim bu kadar sesli olabileceğini düşünmezdim

Şengül EROĞLU

Şengül EROĞLU

Tavsiye ederim çok memnunuz.

Mustafa ORHAN

Mustafa ORHAN

Ürün çok iyi. Hızlı kargo yazılmıştı, fakat gecikmeyle ulaştı. Bunun dışında müşteri hizmetinden hiç memnun kalmadım. Bir hafta bekledim kurulum için. Kuruluma geldiklerinde de sürprizle karşılaştım, elektriğe bağlamıyorlarmış, elektrikçi ayrıca çağırıp bağlatmam gerekiyormuş. Arayıp randevu aldığımda önceden söyleseydiler keşke…

Ahmet GENÇ

Ahmet GENÇ

Cihazı kurdum gayet güzel an itibariyle servis 3 gün sonra geldi fakat elektrik bağlantısını yapmadıkları için ekstradan elektrikçi çağırdım size tavsiyem siparişi verdikten sonra bir adet 0-1 şalter 7 metre 3×2.5 ttr kablo almanız elektrikçiyi servis ile çağırın tekrar tekrar uğraşmayın.

Çağla GÖKEL

Çağla GÖKEL

Son derece güzel bir klima fiyat performans ürünü. Servis ertesi gün geldi kurulumunu yaptı. Kaliteli ürün kaliteli hizmet.

Ümit DALMIŞ

Ümit DALMIŞ

Gerçek anlamda mükemmel çok memnun kaldım ve teknik servis gayet hızlı geldiği gibi teknik servisi aradım ertesi gün geldiler kurdular hiç düşünmeden alabilirsiniz ben çok araştırdım öyle aldım bu cihazı araştırmaya bile gerek yok kalite çok iyi fiyat performansı gayet başarılı kaçırmayın.

Ozan BADUR

Ozan BADUR

Klima tam performans ürünü oda morga dönüyor.

Hasan ER

Hasan ER

2 ay önce 24 lüğünü aldım. Şimdide 18 liğini aldım. Ürünün dış ünitesi 8 devirli olduğunu görünce çok iyi bir ürün aldığımı anladım. Üründen çok memnunum. Kargo 5 gün içinde teslim edildi.

Merve HACIOĞLU

Merve HACIOĞLU

Klima geldi taktık kullanıyoruz sesiz güzel serinletiyor daha ısıtmayı kullanmadık bilmiyorum sade şık biR tasarımı var servis çok iyi hemen montaja geldiler çok iyi bir ekip çalışmasıyla çok kısa sürede taktılar satıcıya da teşekkürler elektrik tüketimi normal.