Samsung 55TU8000 55″ 139 Ekran Televizyon Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Mehmet SOLMAZ

Öncelikle ses konusunda bahsetmek istiyorum. Sesi kalitesi mükemmel sanki 5+1 kurulmuş gibi öyle tok ve net. İkinci olarak görüntü kalitesi muazzam bir şey. (Not: Tv 4k fakat çoğu kanallar 4k ya geçmediği için bazı eski kanallar da bulanık gözükebilir. Televizyona bulanık diyenlere aldanmayın. Kaliteyi netflix ve youtube da anlıyorsunuz. Bulanıklık olayı tabiki atv show fox star tv8 gibi klasik kanallarda yok onlar çok net güzel.) Geçelim kanal ve açılış hızlarına çok tatmin edici hızı var kesinlikle yeterli. En begendigin kısım ise televizyonda ki diğer (netflix youtube blu tv vs. ) gibi uygulamarin daha da hızlı olmasını beni çok cezbetti. Kumandası harika. Menü çok rahat basit.

Olumsuz yanlarına gelecek olursam sesli aramada türkçe yok bilginize fakat servis 6-7 ay içerisinde gelecek olduğunu söyledi o yüzden fazla önemli değil. Ikinci olumsuz yanı mağazasında fazla uygulama yok olanlar da sıradan hepsinde olanlar. Ekstra biz duvara monteli kullanıyoruz fakat duvara monte aparatı içinden çıkmıyor servis gelmeden önce soruyor eğer isterseniz getiriyor. Televizyonun boyutuna göre de aparat ücreti değişiyor. Bu benim aldığım 50″ de fiyat 150₺.

Kesinlikle bot yorum değilim bunuda belirtmiş olayım. Bu fiyata alabileceğiniz en iyi televizyon %100 emin olabilirsiniz. Bu fiyata daha iyisi yok. Alana hayırlı olsun.