Reeder P13 Blue Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları

Reeder P13 Blue Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları

Reeder P13 Blue Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları

Reeder P13 Blue Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları / Şikayetleri

Reeder P13 Blue Cep Telefonu hakkında alt kısımdan yorumları okuyabilir, kullanıcısıysanız yorum yapabilir veya Reeder P13 Blue Cep Telefonu hakkında şikayetlerinizi diğer kullanıcılarında görmesi için yazabilirsiniz.

Ürünü beğendin mi?

0 / 4

Bir yanıt yazın 3

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Fatma Nur Erol

Fatma Nur Erol

Reeder pişmanlıktır. Reeder P13 Blue Max telefonu ilk aldığımız andan itibaren hoparlör sorunu var. İlk başlarda anlamadığımız için iade edemedik. Şu anda ne muhatap bulabiliyoruz ne de müşteri temsilcisi. Hizmet yok. Muhatap yok. Ürün hasarlı. Arıyoruz müşteri temsilcisine bağlanamıyoruz. WhatsApp hattı üzerinden mesajlara dönüş yapılmıyor. Resmen boşa aldık telefonu. 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun gereğince satıcı tüketicinin talebini yerine getirmek zorundadır. Gerekli mercilere bizzat şikayette bulunacağım. Tüketici 6502 sayılı kanunun ayıplı mala ilişkin hükümlerinde yer alan seçimlik hakkımı kullanacağım.”Telefonun bize teslimi tarihinden 2 yıl içinde tüketici olarak; bedel iadesi, malın ayıpsız misliyle değişimi, ayıp oranında bedel indirimi veya ücretsiz onarım isteme” hakkımız bulunmaktadır. Her türlü yasal hakkımı kullanacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

Ramazan Kavas

Ramazan Kavas

Daha önce p 13 blu Max 120 gb. Telefonumun şikayeti için Geri dönüş yapıldï.teşekkürler.

Merve CANAY

Merve CANAY

Bu fiyata bu kadar özellikli bir telefon harika. Telefonda teferruatlı işi olmayan ve lüzumsuz özelliklere kamyon yüküyle para vermenin manası yok. Başlangıç seviyesi bir telefon olsada gerek özellikleri ( yüz tanıma, parmak izi okuyucu, derinlik kamerası v.s ) ve uzun süren pil ömrü ile bence fiyat/fayda olarak 10 üzerinden 10. Büyük beklentiler yerine normal beklentileri olan kişiler bu fiyata kaçırmasın derim.