Philips QP2520/20 Tıraş Makinesi Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 3

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Halil İbrahim KAYA

sakalı çok rahat kesiyor fakat sinek kaydı traş yapmıyor. traşın sorun olduğu mesleklerde tavsiye etmem.
Bundan önce Braun un seri 5 ürününü kullandım yaklaşık sekiz yıl o sinek kaydı traş yapıyordu. tersten almamıza rağmen bunda el sürülünce sakal batıyor ama karşıdan bakınca traş olduğunuz anlaşılıyor. traş olurken uzun kollu elbise giymeyin çok fena kirlenir. Deneme maksatlı vücut traşında kullandım çok güzel kesti herhangi bir acı ya da tahriş olmadı. hem yüz hemde vücut için gönül rahatlığıyla alınabilir. haftada bir kereden fazla kullanacaksanız fazla para verip başka ürün alın derim çünkü yedek bıçak çok pahalı

Altuğ SABANCI

Cihaz güzel fakat başlıkların 4-5 ay ömrü var sonrasında değiştirilmesi tavsiye ediliyor. İşin sıkıntısı başlıkların çok pahalı olması. Alacak olanlar ona göre değerlendirsin. Her yıl en az 120-140 tl ekstra masrafı var.

Mertcan KAYAOĞLU

Elektrikli tıraş makineleri genelde uzun sakalı kesmez. en fazla 2 günlük sakalı kesebilir. Bu makine uzun sakalı da kesiyor ama jilet kadar değil. yani sinek kaydı olmuyor ama ona yakın sayılır. Çok basite kaçan malzeme kullanılmış. Her traş makinesinin yanında kıl temizleme fırçası olur, bunda yok. Üstelik kesilen kıllar olduğu gibi üstünüze dökülüyor. Kıl toplama haznesi olmayınca bu sonuç da normal. Ama olmamalı. Ayrıca elektrikli bir traş makinesinin bıçağı bu kadar sık değiştirilmemelidir. Bu tamamen ticari bir amaç uğruna yapılmış ama bana göre yanlış.