Philips MG3710/15 Tıraş Makinesi Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 5

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Tayyip ŞİMŞEK

Aldım ve 3 haftadır kullanıyorum.
1-Gelen başlıklar çok güzel benim işime yaradı ki temizleme fırçası da kesinlikle can kurtarıyor. Dandik bir paketi olsa da paketi olması da güzel bir durum.
2- ses yapmıyor. Fiyatına göre konuşuyorum tabi ama önceden kullandıklarıma göre gayet sessiz çalışıyor diyebilirim.
3- Şarj süresi çok uzun bu bir eksiklik sık sık kullanmayı düşünüyorsanız işiniz zor.
4- ele tam oturuyor bu nedenle sakala şekil vermesi çok rahat
5- herhangi bir tahriş sorunu yasamadim. Bembeyaz bir cildim var dokunsaniz kızarıyor ama makinayla uzun süre ugraşsam da tahriş olmadı cildim.

Oğuz BAYSAL

Sakal için çok iyi iş çıkardı, saç kesiminde kullanmadım bi şey diyemem. Ürün orijinal kutusunda garanti belgesiyle geldi içerik fotoğraflarda var.

Berat AYDIN

İlk olarak kargodan bahsetmek istiyorum; inanılmaz hızlı ve güvenli geldi bir günde emime ulaştı satıcıya ve kaegı şirketine teşekkür ediyorum. Ürüne gelince kullandım başlıklar benim işimi fazlasıyla gördü ama şaşırdığım bir nokta var ki ürün çok kuvvetli ve şarj cihazı takılıyken kullanılabiliyor. Ben kendi adıma memnun kaldım. Fiyat bir tık pahalı gibi ama kur hareketinden kaynaklı böyle bir durum var malesef. Ürün güzel alabilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ömer Ali YILMAZ

ürünü 1 yıla yakındır kullanıyorum. Bir kere çok güçlü bir motoru var piyasada ucaza satılan ürünlerle paranızı çar çutr etmeye değmez yıllarca işinizi görebilecek bir ürün. 1mm 2mm 3mm ve 5mm olmak üzere başlıkları var ve burun içi için başlık bulunmakta. Ancak ürünün hiç memnun olmadığım bir özelliğinden bahsedeceğim. Özelikle boyun kıllarını alırken deriyi de kesebiliyor. Eğer yumuşak veya buruşmuş bir cildiniz varsa bu ürünü kesinlikle tavsiye etmem. Yaralanmalara yol açabiliyor. Yüzünüzün dışında kullanacaksanız çok dikkatli kullanmanız gerekir. Kesiklere neden olabiliyor

Erdal USTABAŞI

Arkadaşlar ürünü 2 haftadır kullanıyorum.yorum yazmak için biraz bekledim ve bu sürede 2 defa detaylıca kullandım deneyimlerimi aktaracağım,
Artıları: 1) vihaz küçük kibar ve bayağı hafif. 2)çok performanslı alıyor kılları.sıfırı beni gayet tatmin etti. 3)çalışma performası çok güzel. 4)başlıkları çıkarıp takmak çok kolay. 5)temizliği çok kolay ve rahat. 6)içerisine kıl,tüy kaçmaması güzel.
7)tutuşu çok ergonomik. 8)çalışma performası çok iyi. 9)açma kapama tulu sert demişler hayır değil gayet kolayca açıp kapanabiliyor. 10)şarj süresi gayet güzel. 11)yağ bakımı gerektirmemesi ve başlığın yıkanılabilir olması güzel.

Eksileri: 1)Çok ses çıkarıyor 2)başlık aparatları çok yetersiz.en büyük başlığı 5mm lik oda benım için bayağı kısa geldi.hafif sakal bırakmak isteyenler için ciddi problem olabilir.sırf bu yüzden 1 puan kırdım.