Philips FC9926/07 Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 3

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Emine BOZKURT

Emine BOZKURT

Üründen çok çok memnunum özellikle evcil hayvanı olanlar bile hiç tereddütsüz alabilirler. Evden bu kadar toz ve köpek tüyü çıkacağı hiç aklıma gelmezdi aşırı iyi alıyor ve çekim hızına göre sesi hiç yüksek değil.

Gönül ÖZEL

Gönül ÖZEL

Görünürde gayet temiz olan halıyı süpürdükten sonra çıkan hav ve toz bizi şok etti diyebilirim. Toz hanesini temizledikten sonra koltuk süpürme aparatıyla koltukları süpürdüğümde yine gayet temiz görünen koltuklardan çıkan toz bizi yine şaşırttı. Meğer eski süpürgelerimiz sadece görünenleri alıyormuş onu fark ettik. Malesef toz içinde yaşıyormuşuz. Temizliğe dikkat eden biri olarak büyük sulu süpürgemiz vardı ayrıca günlük küçük süpürgemiz vardı. Bunlarında görünürde çekim güçleri iyiydi. Ve bilindik markalardı. İlk gün gelir gelmez evi baştan aşağı süpürdüm neredeyse bu temizliği görünce. Ürün görünüş itibariyle de kaliteli ve gayet makul bir sesi var rahatsız edici değil. Kaliteli süpürgeye verdiğim paraya bundan sonra asla acımam bu tecrübe oldu. Ürünü kesinlikle tavsiye ederim. Herkese hayırlı temiz günler dilerim. Yorum yapanlara da ayrıca teşekkür ederim çok yararı oluyor. Hepsi Buradaya da ayrıcı teşekkürler buradan çok alış veriş yaptım ve yüzde 95 oranında memnun kaldım şimdiye kadar.

Fatih DEMİRELİ

Fatih DEMİRELİ

Hanım süpürge bozuldu yeni bir tane alalım dediğinde sen bak araştır alalım dedim. Bu süpürgeyi görüp yorumları okumuş. Fiyatından dolayı daha ucuz bir şey bak, sonuçta hepsi aynı işi görüyor dedim fakat ısrarla bunu alalım deyince kıramadım. Perşembe günü siparişi verdi, Cumartesi günü yurtiçi kargodan kargonuz geldi diye arandık. Paketleme çok iyi değildi, kutunun sağında solunda ezik,çizik yırtıklar vardı fakat ürüne bir zarar gelmemişti. Açtık hemen test ettik. Bu kadar sessiz başka bir süpürge var mı bilmiyorum. Çekiş gücü harika. Farklı farklı başlıkları var. 3+1 evde fişi bir odaya takıp bütün odaları süpürebiliyorsunuz. Bugün duvarları, dolapların üstlerini falan süpürdüm. Daha önce hanım süpürüyor ben siliyordum fakat bu süpürgeden sonra sanırım ben süpüreceğim hanım silecek.