Oneplus Nord N10 Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları

Oneplus Nord N10 Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları

Oneplus Nord N10 Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları

Oneplus Nord N10 Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları / Şikayetleri

Oneplus Nord N10 Cep Telefonu hakkında alt kısımdan yorumları okuyabilir, kullanıcısıysanız yorum yapabilir veya Oneplus Nord N10 Cep Telefonu hakkında şikayetlerinizi diğer kullanıcılarında görmesi için yazabilirsiniz.

Ürünü beğendin mi?

0 / 0

Bir cevap yazın 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Serhat YILDIZ

Ürünü 1 aydır kullanıyorum ve değerlendirme yapmak için bir süre bekledim.

Batarya: Telefon çok hızlı bir şekilde şarj olabiliyor. Bu çok kullanışlı bir özellik. Şarj süresi de normal bir kullanımda 1.5 günü rahat görmektedir. İleride 1 güne düşeceğini düşünmekle birlikte bunun da iyi bir süre olduğunu düşünüyorum.

İşlemci: Performansından çok memnunum. Uygulamalar arası geçişi uygulama içi hızı vs baya başarılı. Onepkus’ı zaten bu seviye iyi yapan şey kendi yazılımının işlemciyi bir üste çıkartması ve bu konuda benim beklentimi karşıladı. Bu arada gamer olmadığımdan oyun deneyimi konusunda bir bilgi veremiyorum*

Kamera: En şüpheli olduğum konu kameraydı ve Huawei’den geçtiğimden kameranın çok kötü olacağını bekliyordum ama kamerası kötü değil arkadaşlar. Eve toptierlerle karşılaştırılamaz ancak sizi de üzmez bunu söyleyebilirim.

Ekran: Ekran deneyimim de şimdiye kadar güel. Sadece ekranın küçük şeylerde hızlı çizilebileceğini hissediyorum bu yüzden bu gibi konularda hassassanız bir koruyucu ile kullanmanızı öneririm.

Ses: Birkaç defa hoparlörü kullandım ve yüksek seslerde bile patlamayan ve dağılmayan iyi bir deneyim sunuyor.

Eksiler, Parmak okuyucunun arkada olması. Telefonla konuşurken bazen tam kulağınıza getirmeyince sesin azalması(Bu kullanığım kapla da alakalı olabilir*)