Nikon Z Fc Fotoğraf Makinesi Kullanıcı Yorumları

Nikon Z Fc Fotoğraf Makinesi Kullanıcı Yorumları

Nikon Z Fc Fotoğraf Makinesi Kullanıcı Yorumları

Nikon Z Fc Fotoğraf Makinesi Kullanıcı Yorumları / Şikayetleri

Nikon Z Fc Fotoğraf Makinesi hakkında alt kısımdan yorumları okuyabilir, kullanıcısıysanız yorum yapabilir veya Nikon Z Fc Fotoğraf Makinesi hakkında şikayetlerinizi diğer kullanıcılarında görmesi için yazabilirsiniz.

Ürünü beğendin mi?

0 / 0

Bir yanıt yazın 1

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Halil ESEN

Halil ESEN

Full Frame Nikon DSLR kullanıyorum ama ağır ve günlük yaşamda çok pratik değil. Örneğin sokak fotoğrafçılığı yapacaksanız ya da yanınızda sürekli taşıyacağınız hafif bir fotoğraf makinesi istiyorsanız, tavsiye derim. Ama DSLR ya da pro aynasızlar kadar performans beklememelisiniz.

Kit lens 16-50 de başarılı bir lens, keskin, sadece diyafram aralığı daha iyi olabilirdi ama hafif olması makine ile uyumu, gayet güzel.

Kısaca benim gibi günlük kullanacağı 2. bir makine isteyenler ile seyahat, gündelik kullanacak olup ağır ekipmanlar taşımayı sevmeyenler için ideal.

Video özelliğini çok kullanan biri değilim ama denemek için yaptığım çekimlerde, video çekiminin de gayet başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Tek olumsuzluk olarak; ağır büyük lenslerle kullanımı, hem crop faktörü hem de makine lens dengesi bakımından çok ergonomik olmaz.