Nikon D3500 Fotoğraf Makinesi Kullanıcı Yorumları

Nikon D3500 Fotoğraf Makinesi Kullanıcı Yorumları

Nikon D3500 Fotoğraf Makinesi Kullanıcı Yorumları

Nikon D3500 Fotoğraf Makinesi Kullanıcı Yorumları / Şikayetleri

Nikon D3500 Fotoğraf Makinesi hakkında alt kısımdan yorumları okuyabilir, kullanıcısıysanız yorum yapabilir veya Nikon D3500 Fotoğraf Makinesi hakkında şikayetlerinizi diğer kullanıcılarında görmesi için yazabilirsiniz.

Ürünü beğendin mi?

1 / 0

Bir yanıt yazın 2

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Fırat GÖZLER

Fırat GÖZLER

Her şey gayet ayarında. Nikon bu konuda farkını ortaya koymuş. İşlevsellik puanlarını incelerseniz modelin kendi kategorisindeki ürünlerden daha iyi olduğunu görürsünüz. Öncelikle kullanılan malzemeler, lens ayarları, iso, arayüz, menü, çekim hızı, otomatik netleme her şey gayet mükemmel. Tek sıkıntı makine elime ulaştığında şarjı yarıda olmasına rağmen biraz ayarlama ve çekim yaptıktan sonra bitti. Tekrar şarja takıp batarya performansına bakacağım, emin olamadım. Onun dışında başlangıç için gayet yeterli hatta fazla bile gelebilecek bir kamera. Alırken çok araştırdım, en indirimli halini yakaladım. Aldığınıza pişman olmazsınız. Hızı, gece çekimi bile sizi mutlu edecektir.

Furkan AKDAŞ

Furkan AKDAŞ

İlk makinem, gayet güzel. Keşke wifi olan bir model alsaydım dedirtti ama çok da takmıyorum. 70-300 lens şart gibi. Üzerindeki lens iyi ama kesmiyor bi süre sonra