MSI Modern 15 A10M-614XTR Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 4

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Kadir TURAN

Kadir TURAN

Macbook ayarında bir kalitesi var.Hiz,işlemci isiklı klavye vs.mukemmel.

Ömer ALTUN

Ömer ALTUN

Hafiflik, kasa kalitesi, havalandırma sistemi harika . ürün mükemmel şık. Usb soketleri bol. Altın kaplama kulaklık girişi var. Paketi açarken hafifliğine hayran kalıyorsunuz laptopun. Paketleme mükemmel. Ekranı ilkin 14inç zannedersiniz. Ama ekran oranı öyle ayarlanmış ki, kasanın 15.6 inç olmasına şaşırıyorsunuz.

Berat AYDIN

Berat AYDIN

Ürünün göz alıcı bir estetiği var. Oldukça ince ve hafif. İş için oldukça ideal bir bilgisayar. En büyük artısı da çift ram slotuna sahip olması ve 64 gb kapasiteye kadar ram desteklemesi. Ürün açıklama kısmında RAM hızı 3200 mHz yazıyor ama elime ulaşan bilgisayarda RAM hızı 2667mHz. Klavye ışıklandırması gayet yeterli ve üç farklı modu var. Ürün kutusundan çıkan işletim sistemi yükleme klavuzu kullanıcıların işletim sistemini kendisinin yüklemesini sağlayabilecek nitelikte. Klavye butonları yumuşak ve çok sessiz. Kargolama hızıda tatmin ediciydi. Hepsiburada ve MSI ortaklığıyla iyi bir bilgisayar sahibi olduğumu düşünüyorum. İş amaçlı kullanmayı düşününlere tavsiye ederim.

Mert ÇOŞKUN

Mert ÇOŞKUN

Aynı paraya daha yüksek donanım içeren ürünler var ama ürünün kalitesi, serin çalışması mükemmel. Ofis işleri için on numara.