Lydsto R1 Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

Lydsto R1 Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

Lydsto R1 Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

Lydsto R1 Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları / Şikayetleri

Lydsto R1 Robot Süpürge hakkında alt kısımdan yorumları okuyabilir, kullanıcısıysanız yorum yapabilir veya Lydsto R1 Robot Süpürge hakkında şikayetlerinizi diğer kullanıcılarında görmesi için yazabilirsiniz.

Ürünü beğendin mi?

0 / 0

Bir cevap yazın 1

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Zeliha GÖKSU

Zeliha GÖKSU

Elektrikli ve elektronik eşya alırken mutlaka birkaç markayı tespit eder onların arasından kullanıcı yorumlarını da dikkate alarak en hesaplı en iyi özelliklere sahip b satış sonrası hizmetleri de iyi olan ürünleri tercih ederim. Robot süpürge almaya karar verdiğimizde 4-5 marka arasından Lydsto R1 de karar kıldım.
Ürün siparişi verdikten iki gün sonra elime ulaştı. Paketleme ve kargolama gayet güzeldi. Lydsto R1 tercih etmemizin birkaç sebebi vardı. Şu an itibarıyla bu tercihimizden gayet memnunuz. Öncelikle kurulumu çok kolay. Telefon üzerinden uygulamayla Türkçe dil desteğini indirdiğinizde sizinle Türkçe olarak konuşabiliyor. 2700 PA emiş gücüyle gerçekten temizlikte harikalar çıkartıyor. Çalışması oldukça sessiz. Lydsto R1 i tercih etmemizin asıl nedeni; evde topladığı materyalleri, 3 litrelik toz ünitesine kendi boşaltıyor olması. Bu sayede toza-kire el değmeden ayda bir ünitedeki toz torbasını kolayca değiştirebileceğiz. Bir hafta içerisinde 4-5 kez temizlik yaptık. İlk seferinde evimizin haritasını güzel bir şekilde çıkardı. Daha sonra evin bölümlerini kendim isim verdim. Genel temizlik yanında oda oda alan temizliğini ayrıca yaptırabiliyoruz.
Robot süpürge almayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.