Huawei Color Band A2 Akıllı Bileklik Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 5

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Mustafa ÖZTÜRK

Alalı uzun zaman oldu. Sevgilime hediye olarak almıştım gayet kullanışlı ve bir bilekliğin verebileceği tüm özelliklerin bir arada buluşturulmuş hali gibi…

Tayyip ŞİMŞEK

Kordonu plastik ve deri karışımı gibi fakat kaliteli, kullanışlı. 1 parmak genişliğinde şık ve cool duruyor. Şarjı yaklaşık 5 gün dayanıyor. Aramaları gösteriyor. Bildirim ve mesajları gösteriyor. Bağlantısı bazen telefon elimdeyken bile kopuyor otomatik bağlanıyor. Odadan odaya Bluetooth bağlantısı kopuyor. Alarm özelliği çok güzel titreşimle uyandırıyor. Nabız ölçüyor. Adımları doğru algılıyor. Yakılan kaloriyi,katedilen km yi gösteriyor. Belli bir süre hareket etmeyince hatırlatma yapıyor. Kapalı alanlarda ekran çok net görünüyor, güneşte biraz ekran soluk. Suya da dayanıklıymış ama hiç suya deydirmedim . Ben severek kullanıyorum.

Osman SEVİNÇLİ

Adım sayar, nabız ölçer gibi sıradan özelliklerin yanında mesaj bildirimleri, telefonum Nerde özelliği gibi ayrıcalıklı nitelikleri var. İnce kibar. En kıymetli aksesuarım oldu

Seyfullah YORULMAZ

1 haftadir kullaniyorum. Akilli bileklik olarak degerlendirdigimde gayet tatmin edici bir cihaz.Gelen cagrilarin no ve ismi gayet anlasilir, Sms ve whatsapp mesajlar okunuyor.

Mete DEMİR

Ürün güzel büyük beklentilere girmemek lazım. Aramalar cihazda gözüküyor ancak sadece beklete biliyorsunuz mesajlarında sadece belli bir karakterli kısmı gözüküyor.