Huawei Band 4 Akıllı Bileklik Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 4

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Sinem ÖKTEN

Bu bileklik hakkında yeterli bilgi maalesef hiçbir yerde yok, ben size açıklayayım. Bileklik ile her bildiriminizi anında okuyabiliyorsunuz, fazlasıyla akıcı donma kasma yapmayan bir arayüze sahip. Cihaz Huawei watch GT2 deki TruSeen 3.5 ve TrueSleep 2.0 özelliklerini beraberinde getiriyor. Honor band 5’de ise sırasıyla 3.0 ve 1 versiyonları yer alıyor bu özelliklerin. Diğer HİÇBİR bilekliğin sunmadığı (Honor band 5 de var fakat eski versiyon dediğim gibi) akıllı alarm özelliği var. Bir ‘’akıllı aksesuar’’ın bence sahip olması gereken en temel özelliği. Ne mi yapıyor? TrueSleep 2.0 teknolojisi sayesinde uyurken uyku periyotlarınızı takip ediyor ama asıl bomba şu: takip edip mal gibi ekrana bakmanızı sağlamak yerine bu verileri kendisi değerlendirip sizi uykunuzun en hafif noktasında uyandırıyor. Böylelikle tabiri caizse bebek gibi uyanmış oluyorsunuz. Onlarca ingilizce forumda gezdim, bütün bileklikleri karşılaştırdım. Bu akıllı alarm sistemi yalnızca huawei-honor’da var. Ve bu cihazdaki sensörler Huawei watch gt2’deki teknolojiyi beraberinde getiriyor. Ekran gayet güzel, cihaz akıcı, hayatı kolaylaştırıyor, titreşimi gayet güçlü. Tercih sizin saçma sapan hiçbir işinize yaramayacak ‘’aa bak bildirim okuyorum’’ demek için 200-300tl bol reklamlı ürünlere para verecekseniz siz bilirsiniz. En isabetli sensörler sayesinde, size saçma sapan kalp atışı uyku verileri sunan bir bileklik yerine bu verileri kendi kendine değerlendirip sizin biyolojik saatinize göre çalışan, sizi en hafif uykunuzda uyandıran gece yemek yeyip yemediğinizi yastığınızın rahat olup olmadığını size anlatan bir bileklik isterseniz buyurun satın alma butonuna

Arda GÜRSOY

Benzerleri arasında daha uygun fiyatlı ve çoğu ile aynı özelliklere sahip. Ürünle birlikte adaptör de temin edilmesini umardım.

Abdullah OZGAN

Ürün fiyat performans ürünü gayet iyi, ıphone 11 kullanıyorum hemen eşleşti.

Melike ÇELİK

Kesinlikle mukemmel. Daha once mi band 2 kullaniyordum, mi band 4 almamamin sebebi kayisi ve sarj zorlugu. Bunda sarj aleti gerekliligi yok ne kadar da sarj surem ort 6 gun olsa da her yerde 1 saat gibi bir surede sarj edebiliyorum. Herkes mi band 4, honor 5 veya huawei band 4 arasinda kalmistir. Otekilerden avantaji sarj sekli, dizayni ,gunduz uykularini takibi ve akilli uyandirma idi. Cesitli kaynaklarda SpO2 sensoru var desede ya ulkemiz icin aktif degil ya da eksik bilgi. Ekrani amoled degil ve cozunurlugu yuksek degil ama gunduz kullaniminda yeterli. Tabi darbelere karsi nasil bir dezavantaji olacak bilemem.