Hakkımızda

yorumsuzalma.com, 17 Temmuz 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. yorumsuzalma.com olarak kullanıcılara ürünler hakkında doğru ve o ürüne ait gerçek kullanıcılar tarafından belirtilen yorum ve şikayetleri sizlere sunmaktayız.

Genel olarak alışveriş sitelerinde ürün yerine ürün eline ulaşana kadar olan kısımlar hakkında yorumlar çok sayıda görmekteyiz, bunun önüne geçmek için yorumsuzalma.com olarak direk ürünler hakkında bulunan yorumları sizlere sunarak ürün almadan önce almak istediğiniz ürün hakkında bire bir o ürünün kullanıcıları tarafından yapılan kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini sunmayı amaçlıyoruz.

yorumsuzalma.com üzerinden yapılan kullanıcı yorumları, ürün hakkında asılsız karalama yorumları veya alakasız yorumlar dışında tüm kullanıcı yorumlarınız editör ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra yayına alınır.

yorumsuzalma.com üzerinden yapılan kullanıcı şikayetleri, hiç bir markanın tarafı tutulmaksızın gerçek dışı, abartı yorumlar olmaması durumunda editör ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra yayına alınır.

Yapmış olduğunuz yorumlarda ad soyad, email bilgileri sizden istenilmekte bunun dışında sadece editörler tarafından görüntülenen ıp adresiniz yer almaktadır. Bu konu hakkında detaylı olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinde arama yaparak bulamadığınız herhangi bir ürün için yeni sayfa talebinden bulunmak için iletişim sayfasından formu doldurarak veya mail atarak bize ulaşabilirsiniz. Sitemiz hakkında istek, talep, şikayet ve ürünler hakkında sorular için de bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tüm iletişim talepleri gün içerisinde incelenerek geri dönüş yapılmaktadır.