Gree Aphro GWH18ALD-K6 A++ 18000 BTU Inverter Klima Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Erdinç KOÇYİĞİT

Erdinç KOÇYİĞİT

Yaz mevsiminde almış olduğum ürünü değerlendirmek için hem biraz kullandıktan sonra hem de kışın ısıtma performansını da gördükten sonra deneyimlerimi paylaşmak istedim.
Ürünü hepsiburada Gree satıcısından yani Gree firmasının kendi mağazasından satın aldım hepsiburada üzerinden.
Araştırarak satım almış olduğum ürün ün hem soğutma hem de ısıtma performansı çok ama çok iyi. Yazın Akdeniz bölgesi malum çok sıcak oluyor ama bu klima takıldıktan sonra buradaki sıcaklardan eser kalmadı soğutma performansı çok iyi. Hemen her klima soğutma işlevini iyi yapıyor ama Gree Aphro’nun ısıtma performansı da mükemmel.Onu da soyle test ettim.23 24 Aralık 2021 tüm yurtta soğuk bir hava hakim.
Benim bulunduğum sehir Adana olmasına rağmen gece 0 derecenin altına düştü sıcaklık.Son iki gündür hissedilen -2 veya -3 yalıtım yok ve son kat olmasına rağmen ısıtma performansı da muazzam.Yüksek fan seviyesinde biraz ses var ama biraz ısınınca fan seviyesini düşürebilir hatta sessiz fan moduna alabilirsiniz.Bu model Wifi üzerinden kullanım ve kontrol imkanı sağlıyor.Yani internet üzerinden siz dışarıdayım bile cihazı kontrol edebiliyorsunuz telefonunuza yüklediğiniz program ile.Bunun için de Gree firmasının sitesinden Wifi aparatı alıyorsunuz ve servis bu aparatı klima ünitesinin içine takıyor çok kolay şekilde, klimayı evdeki kablosuz modeme bağlanıyor daha sonra telefonunuza uygulamasını indirdikten sonra klima kumandasında Wifi özelliğini aktif ediyorsunuz.Bundan sonra siz dışarıdayken bile klimayı kontrol edebiliyorsunuz.
Kısacası hem ısıtma hem se soğutma için bu fiyatlarda bir ürün arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Kurulum ve servis de oldukça iyi.

Sefa ÖZDEMİR

Sefa ÖZDEMİR

Çok başarılı bir ürün. Servis hizmetini çok beğendim. Klimanın çalışma performansı harika.