General Mobile GM 20 Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları

General Mobile GM 20 Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları

General Mobile GM 20 Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları

General Mobile GM 20 Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları / Şikayetleri

General Mobile GM 20 Cep Telefonu hakkında alt kısımdan yorumları okuyabilir, kullanıcısıysanız yorum yapabilir veya General Mobile GM 20 Cep Telefonu hakkında şikayetlerinizi diğer kullanıcılarında görmesi için yazabilirsiniz.

Ürünü beğendin mi?

1 / 0

Bir yanıt yazın 2

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Tuğba KAYA

Tuğba KAYA

Öncelikle cihaz f/p ürünü. Yani fiyatına göre aldık. Yüz okuma, parmak izi, 64gb, typc mevcut. Kamera sayısının fazla olmasını hayla çözemedim. Fiyatına göre kamerası var. İhtiyar birisine aldım gayet yeterli. Ürün içinde kılıf çıkıyor bilginiz olsun. Kargolama olarak 10 üzerinden 8. Çünkü kargo sağlam gelmiş olsada telefon kutusu iyi sarılmamış. Telefon kutusu kargo kutusunda bir o yana bir bu yana sarılması kaçınılmaz. Sanki havalı poşetin sonuna gelinmiş gibi. Ama yanında fatura vs gönderilmesi iyi birşey. Öte yandan açılmamış kutu, aksesuarlarıda tam. Fotoları mevcut. Dediğim gibi fiyatına göre cihaz. 64 GB olması direk albenisi sayılır. Unutmadan arkası cam değil plastik. Bence böyle daha iyi. Çünkü telefonun hitap ettiği kitle telefonu düşürebilir, buda cama istinaden plastik olması daha iyi. Plastik kaliteside gayet iyi.

Güray YAVUZ

Güray YAVUZ

Telefonu alalı yaklaşık 2 ay oldu. Şarj performansı yoğun kullanmama rağmen şarjı günü çıkartıyor,%40 civarında kalıyor. Fiyatına göre kamerası gayet başarılı, ağır çekim ve hızlı çekim özelliği var. Bu fiyat segmentinde en başarılı telefon diyebilirim.