Canon Eos 2000d Fotoğraf Makinesi Kullanıcı Yorumları

Canon Eos 2000d Fotoğraf Makinesi Kullanıcı Yorumları

Canon Eos 2000d Kullanıcı Yorumları / Şikayetleri

Canon Eos 2000d hakkında alt kısımdan yorumları okuyabilir, kullanıcısıysanız yorum yapabilir veya Canon Eos 2000d hakkında şikayetlerinizi diğer kullanıcılarında görmesi için yazabilirsiniz.

Ürünü beğendin mi?

2 / 0

Bir cevap yazın 10

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Elif ARICI

Teknik özellikler açısından gayet iyi. Çok daha profesyonel bir şey aramıyorsanız yıllarca kullanabileceğiniz bir makine. Piksel açısından muazzam bir makine.

İsmail CENGİZ

Hem net fotograf cekebılmeyı saglayan hem de gercek fotograf cekebılmenın keyfıne varmayı saglayan cok ıyı kalıtelı ve uygun fıyatlı bır makıne.

Cahit DURMAZ

Youtube için aldım gayet iyi bir makine. Çok fazla ücret ödemek istemeyenler için gayet makul bir seçenek olduğunu düşünüyorum.

Batuhan MUTLU

Bu fiyata müthiş bir makine. Bence düşünmeden alınacak bir marka zaten Canon, daha önceki makinem de canondu yükseltmek için bunu alıyorum. Pişman olacağımı sanmam.

Kader KIZILKAYA

İlk fotoğrafçılık hevesim üniversitedeki fotoğrafçılık kulübüne yazılarak başlamıştı. Burada çok güzel arkadaş çevresi edinmemden kaynaklı olsa gerek, fotoğrafçılığa olan hevesim her geçen gün daha da çok arttı. Bu süreçte benim en büyük yol arkadaşım canon oldu diyebilirim. Çok severek kullandığım canonun bu modeli de Gerçekten çok şık ve kullanışlı bir model olmuş. Sanırım bu markadan vazgeçmeyeceğim gibi bu ürünü de devamlı yanımda gezdirmeye devam edeceğim. Kesinlikle tavsiye ettiğim güzel ve fiyat performansı çok yüksek olan bir ürün diyebiliri.

Zeynep ALKAN

Bir fotoğrafçılık kursuna gittim ve kurs hhocamızın tavsiyesi ile bu makineyi aldım. Aslında amatör olarak fotoğrafçılıkla ilgileniyorum. Esas amacım oğlumun ve bizim özel anları benim gözümden çekmek ve arşivlemek. Makine kesinlikle benim seviyemdekliler içimn çok ideal. Canon markası zaten tek geçerim. Almayı düşünenlere tavsiye ederim.

Ömer Okan KURT

Sorunsuz. Güzel paketleme yapılmış.

Alperen BİLGİ

Çok kaliteli güzel bir makina… Yeni başlayanlar için önerilen bir makina olduğu için aldım… Gayet güzel bir ürün… Wifi olması vs.de çok iyi..

Emre BATTAL

Gayet güzel tavsiye ederim

Mehmet ÖZEN

Başlangıç için iyi bir kamera. severek kullanıyorum