Braun Series 5 590CC Tıraş Makinesi Kullanıcı Yorumları

Braun Series 5 590CC Tıraş Makinesi Kullanıcı Yorumları

Braun Series 5 590CC Tıraş Makinesi Kullanıcı Yorumları

Braun Series 5 590CC Tıraş Makinesi Kullanıcı Yorumları / Şikayetleri

Braun Series 5 590CC Tıraş Makinesi hakkında alt kısımdan yorumları okuyabilir, kullanıcısıysanız yorum yapabilir veya Braun Series 5 590CC Tıraş Makinesi hakkında şikayetlerinizi diğer kullanıcılarında görmesi için yazabilirsiniz.

Ürünü beğendin mi?

0 / 0

Bir cevap yazın 1

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Mehmet Yılmaz İLÇİ

Mehmet Yılmaz İLÇİ

Ürün elime geçeli yaklaşık 1 hafta oldu. Öncesinde 560 serisini abime almıştım;beraber kullandık.Memnun kalınca bende bu makineyi almaya karar verdim.

Artıları:

1- Benim gibi hassas cilt sahibi olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Yüzünüzde jiletle traştan dolayı oluşan gerginlik, yüze el atamama, kızarmalar, burun ve ağız kenarında küçük sivilce oluşumları kesinlikle kalmıyor.

2- Babamda eski braun vardı. Onunla traş olurken yüzüm garip birşekilde uyuşur ve kıllarıda tam alamazdı. Bu makinede bu sorunların hiçbiri bulunmuyor.

3-Alkol kokusundan yakınmış bazı kişiler. Bende yapılan olumsuz yorumlardan dolayı 560 serisini abime almıştım. O seri malesef tedarik edilemiyor deniyor. Temizleme işleminde sadece yıkama sırasında küçük bir koku oluyor. Saf alkol ile yıkandığı için ve alkolde hemen uçan bir özelliğe sahip olduğu için kokunun kaybolması 3-5 dk geçmiyor. Boşuna tereddüt etmişim. İsterseniz açıp fırçasıylada rahatça temizleyebilirsiniz. Alkolle temizliği her traştan sonra yapmaya gerek yok zaten.

4-Hergün traş oluyorum. İlk zamanlar çok az boğaz bölgesinde kıl kaldı. Alışana kadar 2-3 bölgede böyle kıl bırakması normal kabul ediliyor. Benim için hiçbir sorun teşkil etmiyor.

5-Cildiniz pamuk gibi oluyor ve inanın parıldıyor.

Eksi yönleri
1- Braun temizleme kitini bizden alın illa diyor ama içerisinde saf alkol bulunuyor. Bunu dışarıdan da alabilirsiniz bence.