Baymak Elegant Prime 9.000 Btu A++ Inverter Klima Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 12

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Seyfullah YORULMAZ

Prime modeli en yeni ve r32 gaz,dizayn,elektrik tüketimi,teknoloji ve estetik olarak harika.çok sessiz ve verimli çalışıyor.Üründen puan kırmaya gönlüm razı olmadı.
-Öncelikle Adana ya kargo 9 günde teslim edildi.Horoz kargo biraz sıkıntılı ama ürünü 7.kata kadar çıkarıp kapıya teslim ederek gönlümü aldılar.
-Servise gelince Cuma sabah aradım cumartesi öğleden sonraya randevu verdiler.Evimdeki tesisat apartmanın kendinden herşeyi hazırdı.Servis elemanı R32 gaz olması nedeniyle boruların temizlenmeden takamayacağını ve 250 tl ye temizleyeceğini söyledi.Ayrıca bir miktar boru kaynağı gerektiğini ve onada 100 tl ile toplam 350 tl ücret belirtti.
Ücreti yüksek buldum ben aynı gün başka bir yere temizleteceğimi söyledim.Onlarda ozaman siz temizletin biz pazartesi gelip takarız dediler.Aynı gün tanıdık başka bir servise boruların temizliği ve istediği kaynağı 4 te 1 fiyatına yaptırarak resimleriyle birlikte pzts sabah haber verdim.Pazartesi günü ne arayan ne soran olmayınca servis merkezini aradığımda yeni bir randevu alınması gerektiği belirtilerek ertesi salı güne randevu verildi maalesef. 2 gün işten izin alarak mahsur kaldım.R32 gaz için boru temizlik tabiki önemli ama fiyat çok yüksek.Bu yüzden ilgili servise eleştrimi belirtmek istiyorum.Teknik bilgisi ve çevresi olmayana yazık mecburen kazıklanacaklar.Hazır tesisatı olupta R32 gazlı klima taktıracaklarıda bu vesileyle bilgilendirmek istedim.
üründen çok memnunum

Alper TUNGA

Gayet iyi serviste harika gerçekten 5 yıldız 30 derece evde bunalmıştık.

Fatih AYAR

Enerji tasarruflu gerçekten çok güzel bir klima yatak odasında kullanıyorum ve ultra sessiz bir cihaz.

Ali KAYA

Elegant plus daha şık görünüyor ve özellikleri aynı. Alacaklar boş yere buna ekstra para ödemesin bence.

Mustafa ZEREN

Öncelikle ürün kurulumu temiz ve uygun yapıldı. Arkadaşlar ben söylemeden hattı vakumlayıp temizliğini yaptılar. Ürün ise 20 mt karelik bir odayı çok rahat ısıtıp soğutuyor. Gayet sessiz çalışmakta. Uyku modu ve sessiz mod ile uyuduğumda rahatsız etmiyor. Kumanda fonksiyonu gayet iyi. Wifi modülü extra ücret dahilinde veriliyor. Ürün iç ünitesi malzeme kalitesi düşük. Dış ünite sessiz çalışıyor.

Burçin YILMAZ

Kaliteli ve uygun fiyatlı ürün…

Yasin YAZICI

Gayet güzel ürün araştırarak aldım. Servisi arayınca da ertesi gün gelip gayet güzel bir şekilde kurdular. Odam 20m2 gayet güzel soğutuyor. Filtresini sökmesi takması çok kolay.

Damla TURAL

Çok memnunum klimadan çok sessiz çalışıyor güzel soğutuyor.

Erdal KARATAŞ

Klima gerçekten sessiz ve güzel soğutma yapıyor 14 metre kare odayı 26 27 çalıştırıyorum tavsiye ederim servis hizmet çok iyi.

Oğuzhan ŞAHİN

1 haftalık kullanım analizi. Elegant 9 prime modelini satın aldım. Evim bursada 3.kat üst katta demir çatı var. Klimayı koyduğum oda ise 15 m2 ve doğu cepheli. Gayet yeterli seviyede soğutma yapıyor hatta fazla bile. Slience modda hiç fan sesi yok. Diğer modlarda ise ideal bir sesi var rahatsız etmiyor. Memnun kaldım, tavsiye ederim.

Mertcan BİLİCİ

Baymak Servis ürünü gelip kurdu, yoğunluktan 4 gün sonraya randevu alabildik bu mevsimde normal olsa gerek. Servis ücret almadı, kurulum ücretsiz. Sadece ürün kurulumundan sonra elektrikçi çağırıp sigorta taktırtıyorsunuz. Ürünün performansından gayet memnunuz.

Ayça KİNEŞ

Servis kalitesi İzmir için düşük. Ücretsiz kurulum diye altı çizilen durumda bile 150 TL ücret alınıyor!