Baymak Elegant Plus 9.000 Btu A++ Inverter Klima Kullanıcı Yorumları

Bir yanıt yazın 11

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Hande KARACA

Hande KARACA

Ürün çok güzel ve sessiz. Isıtması gayet güzel.soğutmayı denemedim.Görüntü çok şık. Fiyat makul. Ancak borusan lojistik berbat. 4 gün anbarında bekletti. Baymak anamur servisine gelince hiç memnun kalmadım. Binada yalıtım var normal vida tutmaz dış yalıtımı diyerek daha ızun vidaları 25 tl ye sattı bana. İşçilik deseniz sıfır. Resimlerde mevcut. Vidanın birini takmamışlar yerde buldum kendim taktım.Elektrik hattı çekili olmasına rağmen elektriği bağlamadılar. Kabloyu dışarda bırakıp bir elektrikçiye bağlatın dediler(ki denemek için bağlamışlardı halbuki) duvar desen leş gibi oldu.duvardaki kordıkları yeri bir alçı bile çekmediler. Ben salonumada klima taktırdım başka marka adamlar yeri bile süpürüp gittiler. Servisi berbat anlayacağınız.

Gürkan TOPAL

Gürkan TOPAL

Fiyatı gerçekten çok iyi. Bu kadar özelliği bir arada barındırıp böylesine iyi bir makine almak gerçekten hayal gibi geliyordu. Fiyat performans kliması ne olur deseler direkt olarak bunu gösteririm. Yorumlara güvenmek ve popüler olanı tercih etmek her zaman için kötü bir fikir değilmiş gerçekten de. Muhteşem bir yapısı var malzeme kalitesi harika. 9 binlik klimayı yatak odama taktırdım ve antreyi bile rahatlıkla soğutuyor kapıyı açık bırakıyorum ve baya iyi oluyor. Bir de bazen uzun süre açık tutup her yeri soğutabiliyorum A++ olunca veriyorum gazı kendisine. Harika bir yapısı var muhteşem gerçekten.

Özgür KEMAL

Özgür KEMAL

Güzel az elektrik harcayan çok soğutan bir klima. Ben küçük bir evde küçük bir odada kullanıyorum ve benim işimi görüyor. Aynı şartlarda kullanacaklar için 4-5 binlik klima almaya gerek yok. Fiyat performans açısından beklenenin üzerinde iyi.

Anıl SOLAK

Anıl SOLAK

Çiftlik evimizde kullanmak üzere satın aldığımız klima. Fiyatından dolayı her ne kadar beklentilerimizi biraz karşılamayacak gibi dursa da kullandığımız günden beri bu klima beklentilerimizden de fazlasını bize sunmuş durumda. A++ enerji sınıfı sayesinde ay sonu elektrik faturası geldiğinde bizi üzmemeyi başarabiliyor. En çok ta markanın satış sonrası teknik servis hizmeti bizi memnun etmiş durumda. Harika yapısı sayesinde duvara montajının ardından odanın görüntüsünde de hiç kötü bir duruş sergilemedi.

Özlem AKYOL

Özlem AKYOL

Marka guvenılır, A++ enerjı tasarrufu ıle calısan br klıma ve uygun satıs fıyatı ıle ıhtıyacımız olan klımayı satın almak keyıflı.

Ali ŞAHİN

Ali ŞAHİN

9000lik bir klima olduğundan küçük odalar için daha ideal ayrıca inverter özelliği sayesinde çok düşük enerji tüketimiyle çalışıyor tasarımıda gayet güzel özellikle kapağın üzerindeki led derece göstergesi çok hoş görünüyor.

İsmail ÇİMİÇ

İsmail ÇİMİÇ

Kesinlikle almadan keşif yaptırmanızı öneririm, daha sonra pişmanlık yaşayabilirsiniz.

Yaşar OLGUN

Yaşar OLGUN

Salonumuz çok büyük değil ama çok sıcak olduğundan mecburen klima aldık yoksa oturmak imkansız gibi bir hal alıyordu. Bize bu boyutta klima gayet yeterli geldi. Çok ta memnunuz. Özellikle soğutma kısmı gerçekten çok başarılı. Çok hızlı soğutuyor. Eğer ihtiyacınız varsa gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bir klima tavsiye ederim.

Ozan KARA

Ozan KARA

yaz kış kullandığımız bir marka evimiz büyük olduğu için zor ısınıyor biz o nedenle kış aylarında da kullanıyoruz.a plus ısıtma verimliliğine sahip a++ soğutma verimliliği fiyat açısından ortalama bir ürün baymak kaliteli bir marka.

Abdullah ÜŞENMEZ

Abdullah ÜŞENMEZ

bu klima cidden çok güzel çok kısa bir süreçte evi ısıtıyor veya soğutuyor ekonomiye de cidden çok büyük bir katkısı var ben bu klimayı çok sevdim, iyi ki almışım

Mustafa GENÇ

Mustafa GENÇ

küçük bir oda içinse 9000 btu yeterli olacaktır.bizim yatak odası küçük gayet iyi soğutuyor.hatta kapıyı açık bırakınca komple eve bir serinlik veriyor.