AWOX A 202400 24″ 61 Ekran Televizyon Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 5

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Hümeyra ÖZBUDAK

Mutfak için aldım. Çok memnun kaldım kanal geçişi biraz yavaş ama bu fiyata normal. Görüntü ve ses kalitesi mükemmel bence. Duvar aparatı ile bağladım kutusundan daki aparat çok iyi ve kurulumu çok basit. Kanallar ayarlı geldi hemen hemen hepsi hd kalite. Kesinlikle alacaklara tavsiye ederim. Hepsi burada ya teşekkür ederim 2 günde elime elime ulaştı.

Abdulkadir ÇETİN

Yorumlara bakarak aldım. Kısa sürede geldi. Bulunduğumuz mevkiye servis gelmediği için video çekerek ürünü açtık. Üründe sorun yoktu. Ürün hoşumuza gitmişti. Fakat ikinci gün ürünü açtığımızda tüm kanalların silinmiş olduğunu gördük. Servisi aradığımızda gelemeyeceğini, bu bölgeye hizmeti olmadıklarını söylediler. Müşteri hizmetleri wp üzerinden yardımcı olmaya çalıştı. Otomatik arama ve manuel arama yaptırdılar fakat işe yaramadı. Çünkü arama yapmaya başladığında CI MODÜLÜ YOK hatası veriyor ve arama yapmıyordu. Ürünü bizim servise götürmemiz gerekiyordu ve servis noktası bize çok uzaktı. Bende bi uydu alıcısı alarak harici uydu alıcısı ile kullanıyorum şu an. Kendi uydu ve kanal sisteminde sorun var. Yani şimdi tavsiye edermisin derseniz bilemedim. Kendinden uydu alıcısı olmayan bir tv alıyorum diye düşünerek alınıp, uydu alıcısında da şansınıza sıkıntı çıkmadığını düşünürek alırsanız tavsiye ederim. Servisinin size olan mesafesini kontrol ederek satın alın. Benim gibi ilk günden canınız sıkılmasın. Sorun yaşadığım resimler ve harici uydu ile kullandığım resimler ektedir. Bilginize.

Ferdi AYKUT

Ürün görseldeki İle Birebir Aynısı Model numarası Aynısı
Kapalı Kutu Olarak Geldi. Paketleme özenli İdi Hatta Zarar Gelmesin diye Ekran Bölümünü kutunun dıştan kalın bir Materyal ile Stereç Film Yapmışlar
İşin En Güzel Tarafı Servis Çağırmadan Kullanım Klavuzu kullanmadan tak çalıştır.
Elektrik kablosu ve Anten Kablosunu Takıp Direk Hazır Kurulu Bir Şekilde Kullanmaya Başladım

Mustafa ÜNLÜ

Hızlı teslimat.Televizyonu perşembe akşamı 9 da sipariş verdim. Cumartesi 12 de hepsijet eve teslim etti. Toplam 40saatte ulaştırdılar Bunda ürünün Adanadan Antep e gelmesi de etkiliydi. Kutunun içinden çıkan asma aparatı duvara matkap ile monte edildikten sonra televizyona anten kablosu ve fişini takıp kullanabilirsiniz. Kanallar kurulu zaten. Görüntü ve ses kalitesi fiyatına göre çok iyi. Mutfakta kullanım için süper. Büyük odalara küçük gelir. Ölçüler 55×33 cm çerçeveli. Almadan tereddütteydim ancak fiyatına göre çok iyi. Kanal geçişleri 3-4 saniye ancak çok göze batmıyor. 40″ vestel de uydu bağlı iken 3 saniye civarında kanal değiştiriyor. Bunu sorun etmeyin. çünkü 2 katı para vermekten iyidir.Servisi aramadım kendim kurdum. Kutunun içinden sağlam çıktı. Kutudan ekran hasarlı falan çıksaydı garanti dışı kalıyormuş. Bunu dikkate alarak açın. 80-100 Tl para cebimizde kaldı. Garanti fatura tarihiyle başlıyormuş. Sonuç olarak fiyatına göre çok iyi . Terddüt yaşayanlara tavsiye ederim.

Halil İbrahim KAYA

Ürün çok kibar en 53 cm boy 30 cm ebatında kutlanması gayet güzel olmuş içinden bir adet led tv bir adet kumanda bir adet duvar aparatı çıktı kanallar yüklü olarak sıralanmış olarak geldi tak çalıştır yani ekran görüntüsü çok güzel ses gayet yeterli ve net ben duvara sbitlemedim böylede gayet şık oldu