Asus X515JF-BR070T Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 3

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Ali AYAYDIN

Ali AYAYDIN

En ucuz i3 işlemcili pcleri araştırarak bu ürünü seçtim. 10 yıldan fazla kullanılan 2 asus laptoptan sonra tercihim yine asus oldu. Pc gayet güzel. ev kullanımı için yeter de artar. Ssd sayesinde 5 saniyede açılıyor. şarjı 6 saat civarı. Standart kullanıcılar pişman olmaz.

Samet GÜLEÇ

Samet GÜLEÇ

is ve okul için ideal bir PC piyasaya göre çok uygun fiyatı da 14″ istiyordum ama 15.6 olmasına rağmen çok kibar ve hafif.

Fatih DEMİRELİ

Fatih DEMİRELİ

Merhaba biz bilgisayar almaya karar verdiğimiz de bütçemiz kısıtlıdıydı bu yüzden internetten çok araştırma yaptık. En son başka bir marka da karar kıldık ama bir yakınımız bunun fiyatını hak ettiğini söylediği için bu ürünü aldık. 25 kasım 2020 de elimize ulaştı ve şuan tarih 15 Nisan 2021. Yaklaşık 3,3.5 aydır kullanıyoruz ve herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Derslere girdiğimiz için çok yoğun bir şekilde kullanıyoruz neredeyse bilgisayarın kapanmaya fırsatı olmuyor. Buna rağmen çok başarılı bir performans sergiliyor. Dersler gereği bir sürü uygulama, kitaplar, pfler yüklü ama şuanlık herhangi bir hafıza sorunuyla da karşılaşmadık. Bir kaç kere düştü bazıları sert düştü ama bir sıkıntı çıkmadı. Ekran kartı vs hakkında pek bilgim olmadığı için o konular hakkında yorum yapamayacağım. Ancak günüzümde alım gücü çok zor olduğu için verdiği fiyatı hak eden dayanıklı bir bilgisayar arayanlar için kesinlikle tavsiye ederim