ASUS Tuf Gaming Vg27wq1b Oyuncu Monitörü Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 5

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Hasan CEYLAN

VA panel mevcut günümüz şartlarında bir çok oyun monitöründe IPS panel kullanımı daha yaygın fakat burda sanırım daha kaliteli olsun diye VA panel kullanılmış çokta güzel olmuş

Melike ÇELİK

Üründe maalesef tam ekranın ortasında ve bazı farklı yerlerde ölü pikseller mevcuttu ki üzülerek iade etmek zorunda kaldım, fakat Müşteri Hizmetleri ile olan görüşmemde ilerleyen zamanlarda fiyatlar artar ise tekrardan anı fiyattan satın alabileceğimi söylediler ki buna cidden şaşırdım ve bugün ürün tekrardan stoklara geldi fakat fiyatı artarak. Müşteri Hizmetleri olan yeni görüşmemde yeni siparişim elime ulaştığı zaman fiyat farkının iade edileceğini söylediler ve ben de doğal olarak hemen siparişi verdim, umarım bu üründe ölü piksel sorunu ile karşılaşmam ve umarım hizmetiniz ve müşteriye olan alakanız hep böyle Türkiye standartlarının üstünde olur.

Fatih DEMİRELİ

FreeSync ile kullandığınızda ekranda sürekli titremeler oluyor. Saniyelik kararmalar demek daha doğru olur sanırım. FreeSync kullanamayacak olduktan sonra almak çok mantıklı değil. İade talebi girdim.

Süleyman ÖZDEMİR

Renkler, panel, tepki süresi vs herşey çok güzel, ölü piksel çıkmadı. Tarafıma hızlı ulaştı. Ancak 2 hafta kullanımdan sonra ışık sızması arttı. Çok karanlık sahneler için kullanmıyorum ondan dolayı sıkıntı değil ancak daha da artarsa garantiye gönderilebilir.

Cengizhan KILIOĞLU

ürün harika gerçekten baya zamandır kullanıyorum kavisli olması tepkisi hızı herşeyi yerinde