ASUS Tuf Gaming VG27BQ Oyuncu Monitörü Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 5

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Necati GÜLAÇAR

Kendi ekseninde dönme, öne arkaya eğilme, dik konuma getirme ve yükseklik ayarı olanakları sunan ergonomik tasarımlı bir stant bulunur. panel çok iyi 165 hz

Berat AYDIN

Çok güzel bir ürün. Gamer’sanız hızı nefis. Ancak ben sadece oyun oynamam, bir şeyler de izlerim ya da oyunda görüntü canlılığına da özen gösteririm diyorsanız IPS ekran tavsiye ederim.

Ancak mücadeleci, online oyunlarda ben bir fifacı olarak söylüyorum, minik bir fark var…

Şu an olsa daha ucuzunu alabilirdim belki…

Sefa ÖZDEMİR

165*Hz yenileme hızına sahip 27 inç hd 2560×1440 oyuncu monitörü,panel kalitesi çok iyi

Dila GÜRSOY

Önce 4k monitör arıyordum ama Oyun için kullanacaksanız kesinlikle bu modeli almamı önerdiler. 4K alacaksan oyunlarda ciddi performans kaybı yaşarsın 60 hzden fazla alamazsın dedikleri için aldım ve oyunlarda çok iyi performans alıyorum en ince detaya kadar renk kalitesinde memnun kaldım. Ayrıca 2K 165hz olması beni ekstra mutlu etti. Başarılı bi monitör.

Ali KARA

Monitor çok güzel. Geçen seneden beri kullanıyorum. Şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım. Ben aynı zamanda TV yada konsol oyunları için de kullanıyorum. Sadece pc için kullanacaksınız biraz büyük geliyor yakından. Bi tik daha küçük monitörler uygun olabilir. Ama ev kullanıcısı iseniz TV vs. Gibi çok uygun.