ASUS Tuf Gaming Vg249q1r Oyuncu Monitörü Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 4

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Hasan CEYLAN

Ürün orta ve üst seviye oyuncu için çok uygun. Orta desemde kesinlikle üst düzey oyun oynamak içinde idealdir. kargo gayet düzgün, hasarsız bir şekilde geldi. Ürünü çok beğendim,ıps panel olması çok güzel bir artı olmuş. Kesinlikle tavsiye ederim.

Süleyman YÜKSEL

Kargo demin getir di ölü piksel yok kutu ezilmeden geldi özenle paketlenmiş halde idi içinde söylenilen herşey tam 60 hz den sora bu esekten inip ata binmek gibi oldu süper ötesi tavsiyem alanlar ölü piksele baksınlar.

Tayyip ŞİMŞEK

Monitör efsane. Tek kelimeyle muhteşem. İps panelin farkını ve asusun o güzel ekran kalitesinin matlığını ve renk tonunun mukemmelligini sonuna kadar hissediyosun. Başka monitöre bakmaya gerek yok. F/p ürünü. Ayrıca vizyonbilgisayar a çok teşekkür ederim. Özenli ve kısa sürede kargolanmasindan dolayı.

Berat AYDIN

22 inç 60 Hz eski monitörden sonra çok kaliteli geldi. Film, oyunlarda ve diğer kullanımlarda gayet güzel. Tek olumsuz yanı sağ alt arka tarafta tek tuşla bütün özelliklerinin kontrol edilmesi çok işlevsel olmamış. Ama kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca satıcıya ekstra teşekkür ederim. Çok hızlı kargoya verdi. İyi paketleme yapmış. Güvenle sipariş verebilirsiniz.