Arzum AR5035 Mona Sense Saç Düzleştirici Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 5

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Aynur ULAŞ

Plakanın tutma yeri ısınıyor onun dışında bayıldım kızımın saçı kıvırcık dümdüz ediyor ve çabuk bozulmuyor ayrıca kablosunun uzun olması büyük avantaj..

İrem TURAN

Ürün süper mükemmel ötesi az derecede bile dümdüz yaptı fön gibi aynı çabuk ısınıyor kalın tutmalı olduğu için zamandan tasarruf ediyor ki benim çok kalın telli saçlarım ve gür.

Hatice YILMAZ

uzun, kıvırcık ve kalın telli saçlarım var buna rağmen dümdüz yaptı eski 6 yıllık düzleştiricim kabartıyordu bunda hiçbir sorun yok o kadar ipeksi bir dokunuş bırakıyor ki. Hiç düşünmeden alın derim.

İrem EKİCİ

20 gün falan oldu alalı kullanıp öyle yorum yapmak istedim ilk olarak yanında garanti belgesi geliyo plakası kalın olduğu için kalın tutamlar alıp daha hızlı bi sonuç alabiliyosunuz plakasına ısı geçirmiyo tutarken asla elim yanmadı şarj kablosu uzun ısısını ayarlayınca ısı miktarının birer birer artışını görebiliyorsunuz bu fiyata bu kadar iyi bişey beklemiyodum açıkçası çok güzel bana bu güne kadar çok kişi önerdi artık bende herkese öneriyorum 10/10

Sevda ŞENOL

Kaç zamandır ben de almayı düşünüyordum ama yorumlardan dolayı kararsızdım bir haftadır kullanıyorum iyi ki almışım saçlarım çok gür plakları geniş olduğu ve çok iyi ısındığı için çok zaman kaybı yaşamadan saçlarınızı düzleştirebiliyorsunuz. Çok çabuk ısınıyor ısısı çok iyi ve çok çabuk soğuyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.