Arçelik 7103 DY Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

Arçelik 7103 DY Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

Arçelik 7103 DY Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

Arçelik 7103 DY Kullanıcı Yorumları / Şikayetleri

Arçelik 7103 DY hakkında alt kısımdan yorumları okuyabilir, kullanıcısıysanız yorum yapabilir veya Arçelik 7103 DY hakkında şikayetlerinizi diğer kullanıcılarında görmesi için yazabilirsiniz.

Ürünü beğendin mi?

5 / 0

Bir cevap yazın 5

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Sümeyye YILMAZ

Pandemi sürecinde sipariş vermeden önce çok tedirgindim aslında ama birkaç gün içerisinde teslimatı yapıldı. Ürünü getiren firma evinize kadar ürünün yerleşimini yapıyor daha sonra Arçelik servisi arıyorsunuz ve akabinde gelip ürünü kuruyor. Gayet sessiz ve kullanışlı. Tereddüt etmeden sipariş verebilirsiniz.

Selim ARIKAN

ürün çok iyi sessiz ve bir o kadar da güzel

Dilara EKİZ

aşırı sessiz çalışıyor , gayet kullanışlı

Mehmet SOLMAZ

Ürünü alalı 2 ay kadar oluyor fakat çok iyi yikamiyor maalesef leke çıkartmıyor

Melike ÇELİK

Öncelikle çamaşır makinesini yerel bir mağazadan aldım ve kapağında 11.12.2018 Tekkan ve bazı seri numaraları yazan küçük bir etiket vardı. Bu bilgileri şunun için yazdım belki bişeyler değişmiştir bilemem. Makinaya gelince normal çalışmasından hiçbir sorun yok gayet iyi. Sadece sıkmaya geçerken yükü ağırsa 3-5 saniye biraz sarsıntılı çalışıyor sonrasında sorun yok, asla makina hareket filan da etmiyor. İlk geldiğinde ayak yüksekliği ve sarsıntı için bazı testler yaptım ve makinanın ayaklarını sıfıra ayarlayınca yani hiç yükseltmeden çalıştırınca sesin de sarsıntınında en alt düzeyde olduğunu fark ettim ve böyle kullanıyorum. Ayak yükseliği kadar makinanın durduğu zeminde önemli zemin kaygan olmaması gerekiyor. Burda yıkama süresi de öyle yazıldığı gibi 3 saat filan değil. Mesela pamukluda normal yıkama süresi 3 Saat 10 dakika ama Hızlı yıkama tuşuna bastığınızda bu süre 1 saat 30 dakikaya düşüyor…

Son olarak benim önceki makinemin 20 yıllık eski model yine bir Arçelik marka bir makine olduğunu belirtmeliyim. Eski makinem gerçekten de burda yazılanlar gibi çok sesli çalışıyordu ve sarsıntıda vardı. Benim eski makine için bu makina mükemel durumda ama siz öncesinde de zaten son model daha kaliteli makineleri kullanmışsanız evet bu makine size yetersiz gelebilir buna bir şey diyemem.

Şu anda ötv ve kış sezonu nedeniyle bazı kampamyalar olduğu için beyaz eşyanın satış fiyatları çok uygun. Bu makinanın normal satış fiyatı 2.500-3.000 lira arasında. Sanırım ötv indirimi de mart 2019 a kadar devam edecek.