Apple iPad 8. Nesil Tablet Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 3

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Tamer CAN

Tamer CAN

Ürünü teslim aldığım günden itibaren geçen üç günlük zaman zarfında ürünün performansını görsell tasarım, video editleme ve uzun saatler süren Zoom toplantıları ile yeterince deneyimlediğimi söyleyebilirim.

Öncelikle benim ürünü tercih etme sebebim yoğun bir şekilde dijital içerik üretiminde bulunup aynı zamanda okumalarımı yapabileceğim portatif bir iş istasyonuna sahip olma ihtiyacımdı. Elbette Android ürünleri tercih ederek maliyeti düşürebilir veya iPad Air tercihinde bulunarak bir üst modele geçebilirdim fakat baktığım zaman içerik üretimi konusunda Android tabanlı bir tabletten kullanmakta olduğum programlara sahip olamayacağımı ve bunun benim için yalnızca bir e-book olacağını ve iPad Air’in de benim ihtiyaçlarım dışında detaylara sahip olduğunu fark ettim.

Ürün özellikle sözünü ettiğim gereksinimlere ihtiyaç duyan her bireyin ihtiyacını karşılayacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta klasik Apple mantığının tablet sektöründe de devam ettiği ve verim almanızı sağlayacak kalem/klavye gibi eklentilerin neredeyse tabletin yarı ücretine denk geldiğidir.

Bekir AÇIKGÖZ

Bekir AÇIKGÖZ

Ürün performans olarak çok iyi. Apple kalitesi zaten mükemmel. Şarjı uzun gidiyor. %100 şarjla youtube dan 1 buçuk saat video izlememe rağmen hala 100 olarak kaldı.

Hasan Cem KURT

Hasan Cem KURT

Pubg oynamak için almayı düşünenler varsa hiç düşünmeden alsın hd de ekran kaydı alırken bile gram kasmıyor, sadece ekran kaydı alacaklar 128 gb olanı tercih etmeli.