Anker Eufy Robovac 35c Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Abdullah GÜLER

Abdullah GÜLER

Ürünü almadan önce buradaki ve ANKER web sitesindeki yorumları; Youtube videolarını resmen ezberledim. Çünkü kızımla yalnız yaşıyoruz ve evimizde 2 kedimiz var. Bir erkek olarak temizlik konusunda aşırı titizim, elektrik süpürgesinin toz torbasını 2 haftada bir değiştiriyorum.
Ürünü alalı 3 gün oldu ama bu yorumu yazmak için geç bile kaldım.
Alet inanılmaz, 3 günde toplam 6 defa çalıştırdım. Benim kadar titiz birinin evinden çıkan tüyleri, kılları ve tozları gördükçe dehşete düştüm. Meğer ben kızımın saçlarını, kedilerimin tüylerini ve yatak altlarındaki tozları tam anlamıyla temizleyememişim. Biraz sonra yeniden dolaştıracağım. Adını, Japonca Savaşçı anlamına gelen SENSHI koydum. Çünkü evin her yerini talan edip toz ve kıllarla savaşıyor.
Yüksekliğinin 70 mm olması sayesinde koltuk, baza ve yatak altlarına girebilip tertemiz yapıyor.
Wi-Fi bağlantısı sayesinde, Eufy Home App indirip Akıllı Telefonum ile bağlandım, aynı uzaktan komandası gibi artık telefonumdan da kontrol edebiliyorum.
Halıların üzerinde dans edip ne var ne yok toparlıyor, ancak yuvarlak fırçasına dolanan kılları temizlemezseniz, motorunu sıkıştırıp zarar verebilir.
Kedilerle ise sıkıntı yok, etrafında dolanıp şaşkın şaşkın temizliği seyrediyorlar, bence 1 ay sonra üzerine çıkıp evi dolaşacaklar.
Schedule temizliğini de denedim sıkıntı yok, belirlediğiniz gün ve saatte çalışıyor.
İşi bittikten veya şarjı kritik seviyeye geldikten sonra Şarj Ünitesi’ne dönüyor.
Ben 3 gündür her temizlikten sonra kutusunu boşaltıp, fırçalarını temizliyorum. Çünkü bu şekilde SENSHI, daha efektif çalışır ve
fırçalarının ömrü uzun olur.
Buraya yorum yapan herkese teşekkür ederim. Onlar olmasaydı tereddüt ederdim.
Ben kesinlikle tavsiye ediyorum, alan herkese hayırlı olsun.

Servet ÖZAN

Servet ÖZAN

Ürün çok başarılı. Ortalığı toplayın gerisini ona bırakın. Çok net bir temizlik yapıyor. Saçaklı halılara takılmıyor. Tek problemi kablolar. Zaten Anker’de kabloları ortadan toplaman için gerekli cırt klipsleri bile gönderiyor. Tek kelimeyle harika. Herkese tavsiye ederim.