Anker Eufy Robovac 30c Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 4

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Sevim ALEMDAR

Önce kendime aldım. Çok beğendim muhteşem birşey. Annem e aldım,her gün arayıp dua ediyor. İki teyzem de aldılar annem anlatınca, onlar da arayıp dua ediyorlar. Kuzenim de aldı. Kendine iyilik yapmak isteyen, Çalışan bayanlar, yaşlılar, hastalar, evcil hayvan besleyenler şiddetle tavsiye ediyorum. Evi temizleyip bunu çalıştırıyorum, bir avuç toz ve pislik toplayıp geliyor. Nerden buluyor anlamıyorum. Adını Maria koyduk. Kendini seven alsın hiç pişman olmazsınız.

Abdullah OZGAN

Çok araştırma yaparak aldım. Evimde yerde kablo olmadığı ve robot koltukların altına rahatça girebildiği için 2 aydır normal süpürgeyi hiç kullanmadım. Her gün mutlaka robot süpürgeyi çalıştırıyorum. Evimde kedim var. Hepa filtresi olması bu nedenle çok önemliydi. Her çalıştırmada içini boşaltıyorum ve haftada bir tüm parçalarını temizliyorum. Çok kullanışlı. Temizlik kabusudan kurtuldum. Hafta sonlarım bana kaldı. Bu zamana kadar almadığıma pişman oldum. Harita çıkarmıyor ve silme yapmıyor ama süpürme gücü çok iyi ve kendisine ait dolaşma algoritması gayet yeterli. Kısa tüylü shaggy halılarda gayet güzel temizliyor. Çok uzun tüylüye dolandığı için o halıyı kaldırıyorum. Şarj istasyonunu bulma sorunu yok. Şarjı uzun süre gidiyor. Çok sesli değil. Kısacası tavsiye ederim. Teknosipariş ile aldım zamanında kargoya verildi. Yalnızca mng kargoda sorun yaşadım. Kargoyu kaybettiler. Geç olsa da elime ulaştı.

Çoşkun ÖZFALCI

Ürünün 15T modelini kullanıyordum 30C yi anneme aldık şimdilik herşey yolunda mutlaka her evde olması gereken bir ürün

Burçin YILMAZ

Çok araştırma yaparak aldım. Evimde yerde kablo olmadığı ve robot koltukların altına rahatça girebildiği için 2 aydır normal süpürgeyi hiç kullanmadım. Her gün mutlaka robot süpürgeyi çalıştırıyorum. Evimde kedim var. Hepa filtresi olması bu nedenle çok önemliydi. Her çalıştırmada içini boşaltıyorum ve haftada bir tüm parçalarını temizliyorum. Çok kullanışlı. Temizlik kabusudan kurtuldum. Hafta sonlarım bana kaldı. Bu zamana kadar almadığıma pişman oldum. Harita çıkarmıyor ve silme yapmıyor ama süpürme gücü çok iyi ve kendisine ait dolaşma algoritması gayet yeterli. Kısa tüylü shaggy halılarda gayet güzel temizliyor. Çok uzun tüylüye dolandığı için o halıyı kaldırıyorum. Şarj istasyonunu bulma sorunu yok. Şarjı uzun süre gidiyor. Çok sesli değil. Kısacası tavsiye ederim.