Anker Eufy Robovac 15t Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 4

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Metin ÖZKAYA

Metin ÖZKAYA

Kullandığım GSM operatöründe sınırsız internetim olduğu için evde Wi-Fi kullanmıyorum. Bu sebeple Wi-Fi gerektirmeyen bir cihaz arıyordum.Anker markasını da Google’dan ayrılan mühendislerin kurduğunu duymuştum bu yüzden de tereddüt etmeden tercih ettim. 1 aydır kullanıyorum hiç pişman etmedi. Öncesinde çok bilindik dikey süpürge kullanmama rağmen haznede biriken tozlar beni şok etti. Evde iki kedim var bu yüzden günde üç kez süpürüyorum, kumandadan yapılan planlama sayesinde de ben evde yokken de süpürebiliyor. Her süpürme de o haznenin dolu olması insanı deli ediyor sadece önceden ne yapıyormuşuz bu pislikle mi yaşıyorduk diye koltuklarımın ayakları alçaktı hırdavatçıdan ayak alıp yükselttim hiç sorunsuz her yere girip çıkıyor. Bir tek direk gün ışığı geldiğinde uyarı veriyor bu da kullanım klavuzu da yazıyor zaten. Bugün anneme için de sipariş verdim, eli ayağı olacağından eminim.. Wi-Fi özelliği için dünyanın parasını vermeye gerek yok.

Hasan Cem KURT

Hasan Cem KURT

Biraz kafasına göre takılıyor ama emiş gücü gayet iyi. Sevdik

Fatih GÖKKUŞ

Fatih GÖKKUŞ

Çok ses çıkarmıyor ama sessizde değil. kullanımı basit ve anlaşılır. Alırken acele ettik keşke haritalama özelliği, ıslak kuru ve internetten kontrollü olanlardan alsaydık diye düşünmüyor değilim. Yine de güzel bir ürün filtre ve yedek parçalarına internetten baktım gayet makul fiyatlı. Bu fiyat ve ürün kalitesi için memnun edici bir ürün.

Ömer FARUK

Ömer FARUK

Haritalama özelliği olmaması sizin için bir sorun değilse ve paspas yapmasını istemiyorsanız daha iyi bir seçenek ben bulamadım ve gerçekten çok memnunum.