Altus ALK 1840 A++ 18000 Btu Inverter Klima Kullanıcı Yorumları

Altus ALK 1840 A++ 18000 Btu Inverter Klima

Altus ALK 1840 A++ 18000 Btu Inverter Klima Kullanıcı Yorumları

Altus ALK 1840 A++ 18000 Btu Inverter Klima Teknik Özellikleri

BTU (Isıtma Kapasitesi)19790
BTU (Soğutma Kapasitesi)18000
Enerji SınıfıA++
Klima TürüSplit (Duvar Tipi)
Ses Seviyesi (dB)60
Garanti Süresi (Ay)36
Teknik Özellikleri

Altus ALK 1840 Klima Kullanıcı Yorumları / Şikayetleri

Altus ALK 1840 Klima hakkında alt kısımdan yorumları okuyabilir, kullanıcısıysanız yorum yapabilir veya Altus ALK 1840 Klima hakkında şikayetlerinizi diğer kullanıcılarında görmesi için yazabilirsiniz.

Ürünü beğendin mi?

13 / 4

Bir cevap yazın 13

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Mehmet SOLMAZ

Kargo inanılmaz hızlıydı. 1 günde elime ulaştı. Klimanın dijital göstergesi yok. Sadece kış veya yaz modu olduğunu gösteren işaret çıkıyor fotoğrafta görebilirsiniz. Kaç derece olduğu yazmıyor. Hiç kimse bunu belirtmemiş yorumlarda. Belirtmek istedim. Montaj da hızlıydı. Servis iyiydi. Klimanın performansını tam test edemedim henüz. Motor gürültü demişler ama bence çok da değil. Tamam biraz var ama bu kadar normal diye düşünüyorum. Klimanın kumandasını da sevdim basit ve anlaşılır.

Latife ERDEM

Şahsen altusu bu kadar iyi beklemiyordum teknolojiye ayak uydurmuş tavsiye ederim

Ahmad

Klimanın dijital ekranı yoktur. Sadece resimde gördüğünüz kış veya yaz modu yazan bir tabela var. Sadece dijital ekrandan pişmanım

Canan ÇIKMAZ

Elektrik sarfiyatı çok az, ses sıfır denilecek seviyede. Fiyat çok iyi. Markalara onlarca para harcamaya gerek yok, bir klimanın yapması gereken ne varsa bu üründe mevcut.

Özgül MERT

Soğutması da ısıtması da çok iyi 20m2 alan 15dk da hazır. R32 gazlı kumandaya basınca bazen algılamıyor, tam önünde durup basmak gerek.

Mehmet CAN

Klima güzel yorumlar a bakıp aldım pişman olmadım.

Uğur LEVENT

Ürün gayet kaliteli güzel dış ünite sessiz . aynısını arçelikte bin TL fazla .ikisi de aynı fabrikadan çıkıyor. gidip fazla para vermenize hiç gerek yok kesinlikle tavsiye ederim ısıtma soğutma gayet güzel

Ahmet SOYMAZ

Ürünü teslim alalı daha 2 gün oldu servis çağırmadık çünkü ürünü Antalya’da ki evimiz için aldık. Kutuyu açmadık daha ama klimayı zaten biliyoruz kampanyadan 700 TL indirimi görünce aldık 700 TL cebimizde kaldı. Ücretsiz kurulum desteği de var.

Nevzat ŞİMŞEK

Merhaba montaj ücretsiz demelerine rağmen montajı yapıp elektriği bağlamadan gittiler ayrıca elektrikçi çağırıp 250 TL ödemek zorunda kaldım bu durumdan şikayetçiyim.

Sinan KARA

Şahsen Altus’u bu kadar iyi beklemiyordum teknolojiye ayak uydurmuş tavsiye ederim

Berna GENÇ

Ürün güzel kaliteli sadece hayalet göstergesi yok.

Ayşe CAN

Elime ulaşır ulaşmaz montaj talebinde bulundum 6 gün sonraya randevu verdiler. Tabii ki arçelik ekibinden şaşmam. Evimde ne kadar beyaz eşya elektronik küçük ev aleti varsa beko yada altus. Hepsinden çok memnunum. Montaj gayet temiz istediğim gibi istediğim şekilde kuruldu. Arkadaşlar çok temiz çalıştı burada her şey karşılıklı. Nasıl davranırsanız öyle muamele görürsünüz. Yorumlarda klima çok sesli gürültülü yazanlar klimanın k’sından anlamıyordur. Daha ne kadar sessiz olabilir. Kumandası basit plastik demişler ne yapsınlar size özel altın kaplama mı yapılsaydı? Aynı özellikte ürünü arçelik veya bekodan alsaydım 6500 liraydı. Satıcı uygun fiyata satışa koymuş. Tek farkı dijital derece ekranı yok benim için sorun değil kumandadan herhangi bir tuşa 1 kere bassam görebiliyorum. Alacak olan asla tereddüt etmesin. Fiyatına göre muhteşem performans

Emrah ŞEKER

Klimanın dijital göstergesi yok. Sadece kış veya yaz modu olduğunu gösteren işaret çıkıyor fotoğrafta görebilirsiniz. Kaç derece olduğu yazmıyor. Hiç kimse bunu belirtmemiş yorumlarda. Belirtmek istedim. Montaj da hızlıydı. Servis iyiydi. Klimanın performansını tam test edemedim henüz. Motor gürültü demişler ama bence çok da değil. Tamam biraz var ama bu kadar normal diye düşünüyorum. Klimanın kumandasını da sevdim basit ve anlaşılır.