Airfel LTXN50U A++ 18000 BTU Inverter Klima Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Kerim KALENDER

Merhaba. 3 kategori halinde yorum yapacağım.
1- Kargo, SÜRAT kargo 3 günde ürünü teslim etti. Şanlıurfadan geliyor ürün. SÜRAT Kargo tam bir iğrençlik abidesi. Ürün dış ünüte kartonu paramparça geldi. İlgili yerleri aradım, ancak nafile.. Ürünü apartmana çıkartımıyorlar 30kg yi aşan ürünlerde dışkapı teslimatı yapıp kaçıyorlar bilginize. Hatta benden teslimatla ilgili imza, kimlik tespiti VS. Bile almadılar.
2- yetkili servis, 444 99 90 nolu telefondan kayıt açtırdım. 48 saat içinde kuruluma geldiler. İşlerini titizlikle yaptılar ve gittiler. Herhangi bir sorun yaşamadım.
3- KLİMA, öncelikle ilk başta çok temkinli yaklaştım ancak Daikin Klima nın hatlarında ortak üretilmesi içime yattı. Dubleks evimin salonuna kurulum yapıldı 40mt kare salonum ve 20 mt kare mutfağım var. 3 aylık bebeğimiz olduğundan 25 derecede Salonu normal mod da çalıştırınca 5 dk da soğutuyor. Mutfağım ise ılık oluyor. NOT ( ev sabah saat 10 dan akşam güneş batana kadar full güneş alıyor). Isıtmadını denemedim doğal olarak.
**Ürün swing modunda aşağı ve yukarı yönlendirilebiliyor. Ancak sağa ve sola manuel yönlendirme yapabiliyorsunuz. **Otomatik açma ve kapama zamanlayıcısı mevcut. Yani evde değilken programlama yapabilirsiniz.
**otomatik mod, nem alma, soğuk, sıcak modları mevcut ve işlevsel.
**Uyku modu çok sessiz.
**ürün turbo modu dahil tüm modlarında iç ünite sessiz yani rahatsız etmiyor. Dış ünite de bence ideal ses düzeyinde sessize yakın.
Tüm deneyimlerimi aktarmaya çalıştım karar sizin.
Sonuç olarak bu fiyata bu ürün alınır mı? Bence alınır..
Saygılarımla.